Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Как да пишем правилно(Водене и РП) Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Как да пишем правилно(Водене и РП) Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да пишем правилно(Водене и РП)

2 posters

Go down

Как да пишем правилно(Водене и РП) Empty Как да пишем правилно(Водене и РП)

Писане by ???? Нед Дек 13, 2009 10:06 pm

Реших да направя една тема относно писането на потребителите(така нареченото РП).Има нещо което не е много приятно, и то е това, че аз чета постовете на повечето потребители когато им вода(и другите администратори четат де).Когато ги чета, забелязвам много гафове и едно от най-грозните неща – неграмотността на някой потребители.Не е грях да не знаеш, грях е да не се опитваш да разбереш.Винаги с малко труд от страна на всеки, получава възнаграждение в последствие.Не, че се хваля, че имам добро РП, защото не е най-доброто което съм мяркал.Виждал съм много по-добри от мен за това просто няма да коментирам себе си.По този повод ще се опитам да ви предам целият си опит който имам в наличност.Като за начало един съвет – използвайте повече препинателни знаци, това ще увеличи РП-то ви значително.Другото което е, трябва да се научите къде се слагат запетайки.Те се слагат пред че, той, тя, което, който, каквото и т.н(мисля, че разбрахте за какво говоря).РП-то обаче не е само препинателни знаци, то е и фантазия.Описвайте по-детайлно нещата който вижда, усеща или чувства вашият герой – това също ще допринесе плюс за вашето РП.Като цяло това е по обяснението, другият смисъл на темата е да видим колко можете.Ако искате съвет – поставете линк към ваша тренировка, мисия или каквото и да е и помолете да я прегледат администраторите.Който и администратор да я прегледа, ще може да ви даде напълно вярна оценка, понеже щом сме администратори, значи имаме прилично РП, и сме заможни хД.Ако пък знаете повече – помагайте на хората който са в трудност с РП-то.И както казах, не е срамно да не можеш, срамно е да не искаш!

Офф.Надявам се да оцените правилно темата.Тя е за помощ, не унижение ^^

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Как да пишем правилно(Водене и РП) Empty Re: Как да пишем правилно(Водене и РП)

Писане by Хитачи Ямато Нед Дек 13, 2009 10:40 pm

бр! дори да използвате РП по всички начини ... пак може да се намери по - добър ... има някои хора , които пишат/описват по - красиво от други ... това става със доста писане , от което няма да се скриете тук !
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Как да пишем правилно(Водене и РП) Left_bar_bleue0/10Как да пишем правилно(Водене и РП) Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Как да пишем правилно(Водене и РП) Empty Re: Как да пишем правилно(Водене и РП)

Писане by Намара Конахи Нед Дек 13, 2009 10:48 pm

Сори че пиша тук , но искам да дам своето мнение , примерно аз мога да започна да пиша и мога да напиша 30 реда за една техника , щото фантазия бая си имам , но проблема на някои хора е , че просто клавиатурата им е скапана като мойта , просто супер скапана е , едва запомних къде се намират буквите на кирилица , но мисля че доста хора си пишем грамотно , разбира се , аз , както и други хора щом сте направили подобна тема , не ни е толкова "лесно" по БЕЛ , аз имам 4 и 5 на него , но всепак , доста хора не си правят кефа да се пробват да се поправят и затова темата си е точно на мястото :632:

Офф.Сори ако съм дал ненужно мнение , но просто обичам да поставям мнението си и да го защитавам , просто ми е като генетично заложено ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Как да пишем правилно(Водене и РП) Left_bar_bleue0/10Как да пишем правилно(Водене и РП) Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Как да пишем правилно(Водене и РП) Empty Re: Как да пишем правилно(Водене и РП)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите