Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Marvel Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Marvel Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marvel

+4
Намара Конахи
Сатору
Ши Амане
Даисуке Намикава
8 posters

Go down

Marvel Empty Marvel

Писане by Даисуке Намикава Чет Яну 28, 2010 1:00 am

Какво мислите за игрите, филмите и естествено комиксите на марвел? любим герой? комикс? филм? игра? как се запалихте по Марвел вселената и всичко останало - само в тази тема хД
Даисуке Намикава
Даисуке Намикава
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 742
Точки от Коментари : 2139
Регнах се на : 06.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : Kiri

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue10/10Marvel Empty_bar_bleue  (10/10)

http://noctisbg.daportfolio.com/

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Ши Амане Чет Яну 28, 2010 1:09 am

Все пак всеки като малък е гледал Spider-man ..Много ме кефеше да чакам в 22:30 да почне по късният Fox Kids.. след това го преименуваха на нз какво беше.. както и да е.. Мислех си че спайди е върхът... Не се бях запознал с геройте на Марвел. Да започнем със комиксите... Намирах за интересно да проверявам за комикса на Iron Man или да чакам да излезе новия епизод.. След като отказах комиксите (много пари за нещо което вече е в нета ) се запалих да гледам детско.. Гледах Спайди, Х-мен и все още ги гледам, но всичко се повтаря в новите... Такаа.. Почнах да гледам и много се радвах.. Сега започнах и игралните филми.. Те са супер яко нещо за фен на марвел. Ето ми любимите:
Герой - Deadpool, Blade, Volverine, Gambit, Human Torch, Spider- man, Ghost Rider, Iron Man.. абе направо всички..
Комикс - Най ме кефи Deadpool иначе почти всичко съм чел и се радвам пак да го прочета..
Игри - MUA,MUA 2 ... Spider man Collection + USM , Iron Man, Ghost Rider и това е...
Филм - Един път фен на Marvel, за винаги фен на Marvel
Ши Амане
Ши Амане
Липсващо Шиноби
Липсващо Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 1421
Точки от Коментари : 2736
Регнах се на : 07.01.2010
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue2/10Marvel Empty_bar_bleue  (2/10)
Възраст:
Фракция:

http://www.impulse.bg/jiktaker

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Даисуке Намикава Чет Яну 28, 2010 9:14 am

ся е мой ред хД като малък си спомням че по бг тв даваха фантастичната четворка, х-мен, айрън мен и разбира се спайдър-мен ... май само тези бяха и може би заради това героите от тези анимации са ми най-любими - напомнят ми старите времена ... но след като излезе филма на гост райдър се заинтересовах и си свалих от нета поредицата комикси с него ( първата, дето си е Джони Блейз ) - комиксите на гост-а са може би най-яките които някога съм чел ... треа ги видите и вие ... съшо естествено мн радват и комиксите с дедпуул - аз съм ги свалил но съм прочел само няколко броя, защото щом видях тези на Гост Райдър за други не искам и да чувам ХД естествено радва и класиката civil war ама мн мудно ми се развива, въпреки че историята есте нема равна - дуумботовете мн радват ...
сега за игрите: повечето игри на марвел не са от най-добрите...или поне не ги оценяват като такива ... рейтинг над 7 рядко успяват да стигнат ... и си е вярно, че повечето им игри ... но някои като iron man и marvel ultimate alliance 2 просто са върхът ... ноо за нищо на света не си губете времето да теглитте - спайдър-мен уеб ъф шадоус, марвел немесис - райс оф дъ импърфектс ... съшо до колкото четох и играта гост райдър е пълна боза ... аз я иам ама оше не съм я почнал шот преди тфа иам др игри на марвел, които треа да си довърша ... но колкото и да е лоша се пак е на ездача - значи ше ме радва хД
сега за филмите: филмите, за радлика от игрите нямат ни 1 смотан - сички ( поне които аз съм гледал и от по-новите есте, а те са доста ) са некфи мн мощтни. спайдър-мен от 1 до 3 радват на МАХ, Уолвърейн тоя новия филм от 2009 - съшо радва, естествено най-великия филм до сега на марвел, поне за мене - айрън мен от 2008 и ся с нетърпение чакам тая год да излезе айрън мен 2 ... и разбира се гост райдър филма от 2007-ма - върха човече... фантастичната четворка -филма с Джесика Алба и той е мн весел ... абе филмите според мен немоат да отнесът критика ... поне по-съвременните филми шот старите - капитан америка от 1990 - главата на червения череп е по-скоро розова, ония на главата му са некфи гумени и мн тъпо напраени ... ама аре са - се пак е основния герой на марвел - кап америка ... май тфа е коет имах да каа ХД
Даисуке Намикава
Даисуке Намикава
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 742
Точки от Коментари : 2139
Регнах се на : 06.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : Kiri

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue10/10Marvel Empty_bar_bleue  (10/10)

http://noctisbg.daportfolio.com/

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Сатору Чет Яну 28, 2010 3:38 pm

А?Марвел викате..Знам, че на английски значи чудо и, че има такъв мап на вц3 /нешо като тд/.Кво др знам.Че сички супергерой са се родили в лабораториите на Марвел и са нямали пъпове.
Сатору
Сатору
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Рак
Брой мнения : 339
Точки от Коментари : 963
Регнах се на : 05.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : In the middle of nowhere

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue1/10Marvel Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Намара Конахи Чет Яну 28, 2010 9:24 pm

WTF !? Само аз ли мисля така или тука има пълни дяца ? Не стига , че следите Капуто , ами и други детски зяпате -.- Аз не че глеам Наруто и съм зарибен фен , просто търся нови запознанства , а тоя тъп Импулс е супер прост :
1.Качваш си снимките
2.1 месец е отключен за всички
3.Пращаш покани за приятелство на всички , които видиш
4.Измисляш нещо тъпо за в Настроение , а след това пишеш от кои хора ти е OWN - ът профила
5.Заключваш си профила - само за приятели
6.Пишеш фълшиви и подмазващи коментари на другите само за ти пишат и на теб така
7.Когато някой ти каже , че си зле си изтриваш снимките и всичко друго , и не влизаш в профила си , никога повече ( Правиш си нов )

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue0/10Marvel Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Даисуке Намикава Чет Яну 28, 2010 11:27 pm

кой е казал че некой от тука глеа наруто? кат глеам половината хора дет влизаме се мотаем само у спам зоната и не сме гледали наруто от 100 века ... а и къф е тоя спам ся ... бтв моа ти каа че от 90-та насам марвел не са некфи детинщини - ти не ми глеах ония анимацийки от 80-та до 90-та дет са - там и 1 капка кръв нема ... ама тия новите игрални филми и аниме филмите коит праат рулват 100 пъти повече дори от първия шипуден филм на наруто - аз когато го глеах некъф мощен фен и мноу му се кефех, тъй че си предстайте за ко говорим хД
Даисуке Намикава
Даисуке Намикава
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 742
Точки от Коментари : 2139
Регнах се на : 06.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : Kiri

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue10/10Marvel Empty_bar_bleue  (10/10)

http://noctisbg.daportfolio.com/

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Руно Самурана Пет Мар 12, 2010 6:02 pm

Даисуке Намикава написа:ся е мой ред хД като малък си спомням че по бг тв даваха фантастичната четворка, х-мен, айрън мен и разбира се спайдър-мен ... май само тези бяха и може би заради това героите от тези анимации са ми най-любими - напомнят ми старите времена ... но след като излезе филма на гост райдър се заинтересовах и си свалих от нета поредицата комикси с него ( първата, дето си е Джони Блейз ) - комиксите на гост-а са може би най-яките които някога съм чел ... треа ги видите и вие ... съшо естествено мн радват и комиксите с дедпуул - аз съм ги свалил но съм прочел само няколко броя, защото щом видях тези на Гост Райдър за други не искам и да чувам ХД естествено радва и класиката civil war ама мн мудно ми се развива, въпреки че историята есте нема равна - дуумботовете мн радват ...
сега за игрите: повечето игри на марвел не са от най-добрите...или поне не ги оценяват като такива ... рейтинг над 7 рядко успяват да стигнат ... и си е вярно, че повечето им игри ... но някои като iron man и marvel ultimate alliance 2 просто са върхът ... ноо за нищо на света не си губете времето да теглитте - спайдър-мен уеб ъф шадоус, марвел немесис - райс оф дъ импърфектс ... съшо до колкото четох и играта гост райдър е пълна боза ... аз я иам ама оше не съм я почнал шот преди тфа иам др игри на марвел, които треа да си довърша ... но колкото и да е лоша се пак е на ездача - значи ше ме радва хД
сега за филмите: филмите, за радлика от игрите нямат ни 1 смотан - сички ( поне които аз съм гледал и от по-новите есте, а те са доста ) са некфи мн мощтни. спайдър-мен от 1 до 3 радват на МАХ, Уолвърейн тоя новия филм от 2009 - съшо радва, естествено най-великия филм до сега на марвел, поне за мене - айрън мен от 2008 и ся с нетърпение чакам тая год да излезе айрън мен 2 ... и разбира се гост райдър филма от 2007-ма - върха човече... фантастичната четворка -филма с Джесика Алба и той е мн весел ... абе филмите според мен немоат да отнесът критика ... поне по-съвременните филми шот старите - капитан америка от 1990 - главата на червения череп е по-скоро розова, ония на главата му са некфи гумени и мн тъпо напраени ... ама аре са - се пак е основния герой на марвел - кап америка ... май тфа е коет имах да каа ХД

Същата работа . Преди като бях на 8-9 чаках до 24:00 за Х-мен .Доколкото помня има една Буря . Тя ми е любимка ...
Руно Самурана
Руно Самурана
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Риби
Брой мнения : 107
Точки от Коментари : 88
Регнах се на : 19.02.2010
Възраст : 30
Град/Село : Коноха

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue3/10Marvel Empty_bar_bleue  (3/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Наоми Амане Пет Мар 12, 2010 7:44 pm

Не съм ви чела целите коментари , но от тфа което видях мога да кажа само тфа:
НАРУТО скъпи мои е АНИМЕ .. АНИМЕ е японската версия за анимация.. АНИМЕ-то е нещо като ФИЛМ.. То е предназначено за лица НАД 12 ГОДИНИ! ЗА ПО ВЪЗРАСТНИ! По оригинално е и т.н.
АНИМАЦИЯТА е някфа американска тъпотия за малките дечица където нямат кфо да правят и се радват на говорещите гъбки ^^ ... Може и да има и някои готини , но като цяло са такива , а и са много по зле нарисувани от оригиналното АНИМЕ..
МЕЖДУ АНИМЕТО И АНИМАЦИЯТА ИМА ОГРОМНА РАЗЛИКА .. НЯМАТ НИТО ЕДНО ОБЩО НЕЩО , така че не смейте да казвате , че Наруто е ДЕЦКО и не заслужава да се гледа............
Децко са ви спайдърмените,батманите,супермените,гъбите и т.н... >.>
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue5/10Marvel Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Ши Амане Пет Мар 12, 2010 7:51 pm

Виж сега Наоми. Ето това иска да види едно хлапе на 12 което гледа марвел нали??

Marvel RyanDeadpool
Ши Амане
Ши Амане
Липсващо Шиноби
Липсващо Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 1421
Точки от Коментари : 2736
Регнах се на : 07.01.2010
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue2/10Marvel Empty_bar_bleue  (2/10)
Възраст:
Фракция:

http://www.impulse.bg/jiktaker

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Наоми Амане Пет Мар 12, 2010 8:08 pm

Дам Marvel 924428 Кфо му е особеното? рофл
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue5/10Marvel Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Руно Самурана Пет Мар 12, 2010 8:15 pm

Виж ся . Ти като си малка /12-13 г./ Аз съм видяла повече от тебе . Ако не престанеш да се заяждаш ... тежко ти . Тук има 8-9 г. деца . По- добре си запази спамовните и заяждащи се с целия форум мнения за СЕБЕ СИ ! От мненията ти във форума разбирам че ти си или первезна к***а или хомосексуалистка .
Без да се убиждаш - понякога истината боли мила
Руно Самурана
Руно Самурана
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Риби
Брой мнения : 107
Точки от Коментари : 88
Регнах се на : 19.02.2010
Възраст : 30
Град/Село : Коноха

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue3/10Marvel Empty_bar_bleue  (3/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Наоми Амане Пет Мар 12, 2010 8:43 pm

Marvel 766160 Marvel 766160 Мерсиии мерсиии Marvel 766160 Marvel 766160 Аз ви обяснявам разликата между АНИМЕ и АНИМАЦИЯ вие взехте , че се хванахте за друго нещо.. Нито съм ви гледала Х-мените нито нищо.. Де да знам може и да е яко. Не напразно казах , че не съм ви чела коментарите и не знам за какво говорите.... А и ти като си сляпа , че ми пише годините аз ко да ти напрая.. Пак ли си си забраила цайсите? Леееле.. бах тая склероза.. XD

Офф. Сега да не вземеш да се обидиш.. АКо искаш ми отвърни на поста , но някъде другаде , щото тука го превърнахме в спам..
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue5/10Marvel Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Руно Самурана Пет Мар 12, 2010 8:46 pm

Да верно ...
Руно Самурана
Руно Самурана
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Риби
Брой мнения : 107
Точки от Коментари : 88
Регнах се на : 19.02.2010
Възраст : 30
Град/Село : Коноха

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue3/10Marvel Empty_bar_bleue  (3/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Данте Казежин Пет Мар 12, 2010 8:48 pm

ОМГ! Къде сравнявате Марвел и ДС със Японските анимета?! Двете са супер различни работи и нямат нищо общо по между си и тази дискусия е напълно безмислена ! ;) Аз уважавам и двете, за това мнение няма да изразявам. Но съм съгласен с едно - аниметата не са за деца! Който не вярва да гледа Hellsing и ще му стане ясно. Т'ва ще е най-тъпото твърдение, все едно да кажете, че хентая, след като е анимиран е за деца хД
Данте Казежин
Данте Казежин
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 137
Точки от Коментари : 135
Регнах се на : 28.02.2010
Възраст : 33
Град/Село : 砂隠れの里 (Сунагакуре)

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue0/0Marvel Empty_bar_bleue  (0/0)
Възраст:
Фракция:

http://otaku-mania.5forum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Руно Самурана Пет Мар 12, 2010 8:52 pm

Ти знаеш ли какво означава думата Хентай ?! Май не .
Руно Самурана
Руно Самурана
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Риби
Брой мнения : 107
Точки от Коментари : 88
Регнах се на : 19.02.2010
Възраст : 30
Град/Село : Коноха

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue3/10Marvel Empty_bar_bleue  (3/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Данте Казежин Пет Мар 12, 2010 8:55 pm

Ууууу ... Бедния аз... Не знам какво значи :((((( ъъъ.. :( оффф колко съм зле... О не,чакай! Знам!!! Значи ПЕРВЕРЗЕН! Уоу... Напълно опроворга поста ми с т'ва твърдение... (нод)
Данте Казежин
Данте Казежин
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 137
Точки от Коментари : 135
Регнах се на : 28.02.2010
Възраст : 33
Град/Село : 砂隠れの里 (Сунагакуре)

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue0/0Marvel Empty_bar_bleue  (0/0)
Възраст:
Фракция:

http://otaku-mania.5forum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Руно Самурана Пет Мар 12, 2010 8:59 pm

Да си мъдър и да си умен не е едно и също . Рядко двете се срещат в едно . Но има хора които се ПРАВЯТ на умни и мъдри .
Конфуций
Редкция : от мен
Руно Самурана
Руно Самурана
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Риби
Брой мнения : 107
Точки от Коментари : 88
Регнах се на : 19.02.2010
Възраст : 30
Град/Село : Коноха

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue3/10Marvel Empty_bar_bleue  (3/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Данте Казежин Пет Мар 12, 2010 9:03 pm

Хах... Наричай ме псевдо-интелигентен, щом желаеш :) Но все пак не разбирам за какво спориш? За това, че се правя на умен/интелигентен? Хах... Ми честно казано никога не съм твърдял, че съм :)
Данте Казежин
Данте Казежин
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 137
Точки от Коментари : 135
Регнах се на : 28.02.2010
Възраст : 33
Град/Село : 砂隠れの里 (Сунагакуре)

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue0/0Marvel Empty_bar_bleue  (0/0)
Възраст:
Фракция:

http://otaku-mania.5forum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Руно Самурана Пет Мар 12, 2010 9:07 pm

Ами ще продолжим разговора по ЛС . Станахме големи спамьори и ще ядем БАНана на правосъдието Marvel 766160 Как го измислих .
Руно Самурана
Руно Самурана
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Риби
Брой мнения : 107
Точки от Коментари : 88
Регнах се на : 19.02.2010
Възраст : 30
Град/Село : Коноха

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue3/10Marvel Empty_bar_bleue  (3/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Данте Казежин Пет Мар 12, 2010 9:09 pm

Да бе... Гениална си направо. Айде пиши ми на ЛС с проблема си...
Данте Казежин
Данте Казежин
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 137
Точки от Коментари : 135
Регнах се на : 28.02.2010
Възраст : 33
Град/Село : 砂隠れの里 (Сунагакуре)

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue0/0Marvel Empty_bar_bleue  (0/0)
Възраст:
Фракция:

http://otaku-mania.5forum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Ши Амане Съб Мар 13, 2010 1:35 am

Вижте сега. Анимацията и Анимето произлизат от едно и също нещо... Комиксите... От там произлиза и мангата. Не можеш да кажеш, че Анимето е преди Анимацията, защото никой не знаек как е на двата края на света. Колкото до кое е по-яко. Гледай едно Аниме като амии... как да ти кажа от един и същи ранг. Примерно АНИМЕ за 12 год и АНИМАЦИЯ за 12 год.

Едно аниме за 12 год е пълно с някакви топчести животинки, а анимацията за 12 год е пълно със ЕКШЪН и може да се каже тук там някое кървище.

Аниме за 14 год се равнява на анимацията зя 12 годишни, а анимацията зя 14 годишни е горе долу само с кършища.

Аниме за 16 год се равнява на анимация зя 14 год, а анимацията зя 16 год е пълна с кървищя, изнасилвания, убийства без цензура и разбира се... как да го кажа БРУТАЛИЗАМ И ПСУВНИ..

Сръвнявайте 18 год и т.н.
Ши Амане
Ши Амане
Липсващо Шиноби
Липсващо Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 1421
Точки от Коментари : 2736
Регнах се на : 07.01.2010
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue2/10Marvel Empty_bar_bleue  (2/10)
Възраст:
Фракция:

http://www.impulse.bg/jiktaker

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Йошико Харуко Съб Мар 13, 2010 3:24 pm

злетаа, злетаа :хх
Йошико Харуко
Йошико Харуко
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Брой мнения : 1192
Точки от Коментари : 1736
Регнах се на : 07.11.2009
Град/Село : Rousse city ^^

Атрибути
Наказателни Точки:
Marvel Left_bar_bleue0/10Marvel Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Marvel Empty Re: Marvel

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите