Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

+7
Нао
Ан Хагуя
Ши Амане
Утака Масуке
Казимото Кируши
Намара Конахи
Хитачи Ямато
11 posters

Go down

Награди за Админ/Мод?

Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? I_vote_lcap52%Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? I_vote_rcap 52% 
[ 13 ]
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? I_vote_lcap48%Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? I_vote_rcap 48% 
[ 12 ]
 
Общо гласове : 25
 
 
Poll closed

gfhgh Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хитачи Ямато Нед Фев 14, 2010 11:47 pm

Просто въпросче! Щом ви питам значи съм 50/50 :P Когато казвате Да или Не .. обосновавайте се!
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Намара Конахи Пон Фев 15, 2010 5:06 pm

Да !
Обоснование : Повечето в форума си мислят , че да си Админ/Мод е адския фън , но искам да ви кажа , че досега 3 пъти можех да съм Админ/Мод , тъй като получих 3 предложения да стана Разказвач ( 1 от Марто и 1 от Хрис и 1 Емо ме направи Мод ) , само че има сериозен проблем - имам проблем с комуникацията - единственото място , в което комуникирам с потребителите на форума е в Спам Зоната , а с някои ( Изи , Изу , Васил , Иван , Елито ) си чатим и по ooVoo , aла програмата е малко разпространена ... А и за да си Разказвач , трябва да следиш много системи за оценяване на тренировки и т.н. ... Ако смятате , че им е лесно и не заслужават награда - пробвайте вие да се Разказвач и за малкото време , на което сте на компютара да прекарате в форум , в който всички ви завиждат и искат да са на ваше място ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Казимото Кируши Пон Фев 15, 2010 6:25 pm

Хатаке Айдоу написа:Да !
Обоснование : Повечето в форума си мислят , че да си Админ/Мод е адския фън , но искам да ви кажа , че досега 3 пъти можех да съм Админ/Мод , тъй като получих 3 предложения да стана Разказвач ( 1 от Марто и 1 от Хрис и 1 Емо ме направи Мод ) , само че има сериозен проблем - имам проблем с комуникацията - единственото място , в което комуникирам с потребителите на форума е в Спам Зоната , а с някои ( Изи , Изу , Васил , Иван , Елито ) си чатим и по ooVoo , aла програмата е малко разпространена ... А и за да си Разказвач , трябва да следиш много системи за оценяване на тренировки и т.н. ... Ако смятате , че им е лесно и не заслужават награда - пробвайте вие да се Разказвач и за малкото време , на което сте на компютара да прекарате в форум , в който всички ви завиждат и искат да са на ваше място ...

Знам,какво е да си админ,голямо напрежение и тн,но за награда препоръчвам нещо като 24 часова почивка,на админите,като те назначават 2-3 от форума,като през това време те могат да си развият геройте,а не някакъв безмислен бууст,т'ва е или пък да се направи под формата на ритуалче,например 1 път месечно ,има ден на админа/мода когато той почивка и вместо тях разказрват избрани от тях,и т'ва е..Нищо повече..Знаи казвам Да!
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue1/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Утака Масуке Пон Фев 15, 2010 10:38 pm

Казвам Да...

Обовснование: наистина админите ,КОИТО СИ ВЪРШАТ ДОБРЕ РАБОТАТА И СА НАЯСНО КАКВО И КАК ТРЯБВА ДА ПРАВЯТ... заслужават награда... , но да си направиш такава тема сам.. (не говоря за Ямато говоря за който си го е помислял.. (демек сигурно всички) ) е много тъпо от твоя страна.. и надали заслужаваш.. това трябва да е тема на "нас" играчите в форума...
и според мен това за почивка а у.. звучи глупаво..

Обоснование защо звучи глупаво:

Защото ако някой от админите е заслужил награда и я получи то значи този някой помага на форума повече от другите (повече от необходимито) и привлича хора.. значи е нужен а не да се махне и да стане отново пълна каша...
За това примерно ако има 3 админа и 3 модератора (давам само пример)
2 по 2 вървят тоест.. 1 админ помага на новия модератор или по точно.. всеки въпрос на модератора към админа трябва да бъде зачет и отговорен.. и с всяка помощ админа печели точка/и .. всеки модератор ще подържа дадена позиция/място а админа ще пише на негово място единствено ако го няма. Модераторите които са постоянни, дават добри постове, и т.н ще печелят точки за техните администратори.. и накрая на месеца ще има гласуване от играчите кой модератор заслужава да спечели награда.. а награта се избира от гласуване на админите.. а админа с най-много точки получава (значка) или нещо подобно.. каквото измислите.. като добър Админ или по-точно така получава нужното оважение от играчите и другите от екипа на форума...

П.с Ямато нищо лично.. даже почваш да ме кефиш :П (не съм гей да знаеш.. :Д)
П.с2 Незнам дали ще разберете какво искам да кажа, защото даже и аз се обърках.. :Д надявам се да имало смисал от писането ми..
Утака Масуке
Утака Масуке
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 98
Точки от Коментари : 74
Регнах се на : 13.02.2010
Възраст : 31

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue2/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (2/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Ши Амане Сря Фев 17, 2010 4:10 pm

Казвам да. Админите или АДМИНА, който се грижи за форума е много натоварен.. Заслужава си нещо.. Виждам го всяка вечер и казвам, че си заслужава. Може би да получи подкрепата на форума и да му помагаме със системи и т.н... дори нещо повече Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? 411463
Ши Амане
Ши Амане
Липсващо Шиноби
Липсващо Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 1421
Точки от Коментари : 2736
Регнах се на : 07.01.2010
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue2/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (2/10)
Възраст:
Фракция:

http://www.impulse.bg/jiktaker

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Ан Хагуя Сря Фев 17, 2010 4:42 pm

Все тая.. ;д
Ан Хагуя
Ан Хагуя
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 688
Точки от Коментари : 1788
Регнах се на : 01.01.2010
Възраст : 113
Град/Село : Сууна о.О

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue/Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (/)
Възраст:

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хитачи Ямато Съб Фев 20, 2010 9:47 pm

Най-голямата награда за самият Админ/Мод: Уважението от играчите (кратко точно и ясно)
Наградка за герой-а на съответния Админ/Мод може да е нещо вродено ... и леко буустнато ... като на пример chacra sensory
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Нао Съб Фев 20, 2010 11:24 pm

Дайте на модераторите сичко и на админите нека са мега буустнатите пичове уeah
Във всяко РПГ е така..май тук не е различно..
ся ме хранете
peace

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue1/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Казимото Кируши Съб Фев 20, 2010 11:36 pm

Рюзаки Кайто написа:Дайте на модераторите сичко и на админите нека са мега буустнатите пичове уeah
Във всяко РПГ е така..май тук не е различно..
ся ме хранете
peace

God Will Kill Me And You.. xD Becouse We Are So Hot xD
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue1/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хинамори Аму Нед Фев 21, 2010 1:05 am

Хах не е задължително да сме мега буустнати. Аз да не си мислиш, че съм много силна. ПОвече се занимавам с реда във форума и гледам да пиша редовно навсякъде, а когато остане време си развивам и героя. Виж сега, че на Хрис точките като цяло са си много и честно казано малко преувеличени (angel), но това не значи, че всички са такива. Ако повечето бяха редовни и си развиваха героите, без съмнение щеше да има повече хора с много техники и т.н. Но единственото, което повечето правят е да спамят в Спам зоната и разните му там игри. И за какъв х'й ви е това?! Тук е РПГ, а не СПАМЕР форум. Игрите и другите теми са за развлечение, докато чакате админите/модовете да ви пишат, а вие само висите там. На всичкото отгоре се и оплаквате!
Хинамори Аму
Хинамори Аму
Администратор
Администратор

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 821
Точки от Коментари : 851
Регнах се на : 02.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Heaven and Hell

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Нао Нед Фев 21, 2010 9:33 am

Мда Габз е права,само че аз вися постоянно там,познайте що .Докато някой се сети да ми пише минаха 9 часа и 3 минути..бях писал за последно в 12 на обяд писаха ми в 21:03..

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue1/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Намара Конахи Нед Фев 21, 2010 9:56 am

1.Василе ... казах ти - Хрис отговаря за Ото и другите , аз може да пиша на Суна и Кири , като Габз я няма и тя да пише на Коноха като аз не съм на линия , но да пишем в Ото ... Преди 2 дни почнахме ти искаш да пишем на най - сложните места ... като натрупаме опит предполагам , че Хрис ще даде на един от двама ни Ото , но там е мега , супер , адски трудно да пишем , тъй като можем да ви дадем бууст като CS и т.н. ... Сори , ама засега само Хрис може да ти пише там :(
2.Тва дето казваш , че сме супер буустнати не е вярно ... и преди не бях буустнат макар да имах много техники и добър статс щото пишех по 5 - 6 смислени поста на ден , а сега пиша по 2 поста , които нямат никъв смисъл тъй като през това време разказвам и си чата с някой по ооВоо . Даже съм сигурен , че Хрис ми даде Mizu Bunshin по милост , тъй като самия аз бях отчаян от несвързаното в постовете си , но да се хвана да ги оправям ... по - добре беше да ги изтрия и наново , но така щях да загубя много време и щяхте да ме солите що не съм писал на някои ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Нао Нед Фев 21, 2010 10:05 am

Затуй се искат много модератори глей ся,искате да не пиша само по спам зоните пък не сте ми писали от около 10,15 часа,ся ще ви дават някъв бууст аз като помолих за шибания Chi no Juin веднага ми отказаха и ся дето сте от 2 дни на "работа" ви буустват,еми така ще е .Админите във бг форумите винаги са некви мега буустнати,модераторите също,а мембърите чакат да им пишат от 1 седмица,пък то мноу яко тъй .Хрис като е зает да си намери мод и за Ото въпреки,че никой не влиза там,тоест аз съм единственият дето тренира с някви измислени сенсейчета..пффф

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue1/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хитачи Ямато Вто Фев 23, 2010 7:36 pm

Явно доста хора са против Буустването на Админ/Мод... ще помисля, но ... според мен е добре да се буустват поне малко щото ... ей земете пример моя герой! От началото играх играх ... нон стоп ... постоянно натисках админите да ми разказват често ... четох книги ... тренирах (правих едни супер големите тренировки) и получавах добър стат ... в рамките на 2 ал стат ... 3 ал стат (такъф ми дават и в НарутоБГ тъй че не е много ,.. като имаш предвди че тренирах 3 техники и 3 мускулни групи) Сега героя ми е силен, но не е мърдал от месец сигурно ... ама хич!
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Тора Пон Мар 15, 2010 5:48 pm

Не. не са по-различни от останалите играчи в форума пък и някой използват титлата да се възгордяват и темп. подобни
Тора
Тора
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Брой мнения : 364
Точки от Коментари : 874
Регнах се на : 13.11.2009

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хиро Вто Мар 16, 2010 9:11 am

Съгласен съм със Смехурко..Всички сме равни, никой не е по-висш от другия..Това, че някой са по-големи и че знаят повече от по-малките, не значи че са по-спец..
Хиро
Хиро
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 1220
Точки от Коментари : 2604
Регнах се на : 12.11.2009
Възраст : 26
Град/Село : ~Плевен~

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue5/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хитачи Ямато Вто Мар 16, 2010 4:57 pm

аз лично не щъ никви буустувйе хД... мн ми е силен Ямато пък и още ... имах предвид другите админи/модератори ... дето са заебали тотално героите си само да ВИ разказват! Няма да има бууст, ОК ... но айде никво мрънкане, ОК? Ако 24 часа не сме ви писали .... тогава мрънкайте и се оплаквайте ;)
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by ???? Вто Мар 16, 2010 5:23 pm

Много точно казано! Трябва да има ред за тия 24-часа -.-

????
Гост


Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хагакуре Кай Вто Мар 16, 2010 9:02 pm

Не никой не ги е карал да са ни админи / модератори ...> Ако някой такъв не иска да разказва без награда мисля , че сред потребителите все може да се намери някой мераклия дето да разказва , защото му е кеф .То попринцип , ако не ти е кеф нема смисъл да разказваш . / Това ми е мнението /

Хагакуре Кай
Звуков Шиноби
Звуков Шиноби

Брой мнения : 46
Точки от Коментари : 37
Регнах се на : 13.03.2010

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/0Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/0)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by ???? Вто Мар 16, 2010 9:52 pm

За да разказваш трябва да имаш много добро РП. Ако се навие Хрис - да направим един тест? Всеки с добро Рп и наклонности за разказвач да заеме поста...точно за две седмици и ще почне да се губи из оправданията си, и да се оплита в лъжите си : ) Странно, но факт.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Хитачи Ямато Вто Мар 16, 2010 11:18 pm

Кефи ли ме да разказвам? Чудя се ... хем е хубаво ... хем не ... няма нужда да изпадам в подробности ... за щастие съм свикнал :) и хубавото е, че ми идват хубави идеи за форума и това най-вече ме крепи - Бъдещето на форума! Знам, че ако напусна този пост ... бъдещето на форума ... каквото си го представям .. няма да е такова ... и това не ме устройва хич!

Lock&Move!
(
просто исках да видя как мислят хората от този форум ;))
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Left_bar_bleue0/10Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gfhgh Re: Трябва ли да има награди за Админите/Модераторите?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите