Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Новините по форума Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Новините по форума Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Новините по форума

3 posters

Go down

/////// Новините по форума

Писане by ???? Вто Фев 23, 2010 3:39 pm

Темата е създадена за информация на потребителите от разказвачите. Ако има нещо ново около форума, дали то засяга системната или Роул плей частта, без значение - ще бъде писано тук, за да може дори и нашите потребители да са в крак с нещата :)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by ???? Вто Фев 23, 2010 3:41 pm

Eто я и първата новина - Чакам Ямато да дойде на линя, защото ми трябва за някои системни неща. Ще започне масово триене на нередовни потребители, подреждане на форума и темите в него и т.н/все от този род/. Защо ще го правя ли? - Ами, защото мисля, че форума е достатъчно претрупан с ненужна информация, а точно това може да създаде проблеми/от пренатоварване, все пак сме на свободен хостинг/.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Хитачи Ямато Вто Фев 23, 2010 6:45 pm

Съгласен! (ще трием само потребители които не са влизали от +1 месец и са писали по 1-2 поста! )
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Новините по форума Left_bar_bleue0/10Новините по форума Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by ???? Сря Фев 24, 2010 9:43 pm

Такам такам такам...Не се чудете, това е, защото имам доста работа по системита и правата под такава точка/като червен/ са ми под въпрос. Имам няколко съобщения за вас - Първо...Намалих броя на потребителите, като изтрих доста неактивни. Второ - От днес оформих спам зоната в едно по-хубаво място за живеене/xD/, демек изтрих доста ненужни теми и т.н. Трето - Кошчето отиде подяволите, сега е по-оформено от сякъде. И всичко това само заради нашата скъпа база данни, защото беше претрупана :s . Това обаче не оправя работата...още ще трябва да остранявам бъгове..ЗА ТОВА! Ако някой има лаг в форума и т.н и забелжи някакъв проблем - ЛС НА МЕН! Това е за сега...приятна игра! А, да...опитах се да върна около 8 стари потребителя. Писах им покана по мейловете, пък..ох..хайде, приятна игра на всички :)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by ???? Пон Мар 01, 2010 9:45 pm

Сигурно виждате,

че не пиша на доста места от форума. Замисляли ли сте се
защо е така? Ами това е, защото
мразя да ПИША НА МЕСТА, КЪДЕТО
Е ПОЕЛ ДРУГ АДМИН. Ако тръгне да се пише така – ще стане една анархия, и ще бъде много объркано.
За това ако някой друг админ ви води – тормозете си него да ви пиши. Приятна
игра на всички ^^

????
Гост


Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Хитачи Ямато Пон Мар 01, 2010 9:58 pm

така е! Съгласен съм! И аз така правя ... когато видя, че някой друг админ е поел ... и не бутам .. не искам да му развалям плановете :P а и става обърквация за всички
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Новините по форума Left_bar_bleue0/10Новините по форума Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Намара Конахи Пон Мар 01, 2010 10:26 pm

Крис , Хрис - с вас съм ! Точно затова мразя да пиша на различни площатки , които не са разпределени на мен . Разбира се , има хора , които настояват да им се пише и ако разказвача отговарящ за селото го няма и / или не им е писано от 2 - 3 часа - разбира се , че ще пиша , но го правя само да не мрънкат играчите ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Новините по форума Left_bar_bleue0/10Новините по форума Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Хинамори Аму Пон Мар 01, 2010 10:49 pm

Да. Принципно е така. Доста съм се чудела като видя, че разказвача на площадката отсъства и трябва да пиша на някой, какво точно да му пиша. Знам ли какво е искал например Айдоу?! Но на мен през седмицата ми е супер натоварено, особенно сег акато съм втора смяна. Сутрин уча и ходя на уроци, а следобет съм на даскало до 7. Като се върна имам и друга работа и сядам вече късно, а и ми мрънкат да лягам рано( 10:30 ==.== ) и времето съвсем не ми стига. За това петък, събота и неделя постоянно вися тук. Дори и до 3-4 съм стояла. Въпроса е, че при това положение просто няма как да пиша през деня. За това съм помолила Венци да ми помогне като ме няма, за което съм му изключително благодарна. Просто не зависи от мен.
Хинамори Аму
Хинамори Аму
Администратор
Администратор

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 821
Точки от Коментари : 851
Регнах се на : 02.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Heaven and Hell

Атрибути
Наказателни Точки:
Новините по форума Left_bar_bleue0/10Новините по форума Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Намара Конахи Пон Мар 01, 2010 10:55 pm

Еее като имаш "проблеми" , разбира се , че ще помагаме . Аз ако имах проблеми , вие също щяхте да помагате , предполагам . Важно е да се крепим взаимно и стига сме писали тука , че го обърнахме на спам :D

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Новините по форума Left_bar_bleue0/10Новините по форума Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Намара Конахи Нед Мар 14, 2010 5:43 pm

НОВИ ЕМОТИКОНКИ КАЧЕНИ И ИЗБРАНИ ЛИЧНО ОТ МЕН ! Новините по форума 678139 Новините по форума 36537 Новините по форума 339568 Новините по форума 106333 Новините по форума 253819 Новините по форума 44049

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Новините по форума Left_bar_bleue0/10Новините по форума Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by ???? Вто Мар 16, 2010 9:41 pm

Такам...искам да направя едно съобщение към потребителите. От днес на татък....колкото и да ме тормозите, и при каквито и обстоятелства да ме карате да ви пиша/един вид - дори и да излизате след десет минути и искате да ви е писано, на мен няма да ми пука/ - Ще ви пиша до 24 часа!! Има си регламент, по който всеки админ има по двадесет и четири часа за да пише било то на мисия, евент или тренировка. Се пак и ние имаме личен живот, пък и трябва да развиваме герои/макар и да не го правим доста качествено/. Пък и...това постоянно юркане на админите ни изморява и почваме да пишем по тъпото и типично за мързела - едноредово РП!! Ако ни оставите малко сволода ще окрасим писането си, и вие ще се чувствате по-свободни, пък и ще ви е по-интересно. Приятна игра.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by ???? Съб Мар 20, 2010 10:26 am

Чуунинският изпит започна! имате срок от една седмица( на 27.03.2010 почва ) - в която може да тренирате и да правите каквото искате. Щом наближи крайният срок - трябва да отидете на изпита, иначе ще сте дискфалифицирани.

Офф. Това не значи, че не може да се записвате още....напротив, може. Записването ще продължи до 25.03.2010 : )

????
Гост


Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Хинамори Аму Пет Мар 26, 2010 11:52 am

Може би някой от играчите в Суна са забелязали вече, че имат червено по поста, който са писали. Ако се чудите за какво точно е - поправка на грешки от мен xD От днес искам всички да се научат да пишат малко по правилно и да няма да редактирам толкова грешки, а да чета хубаво и грамотно изписани постове. Знам, че при бързането се допускат доста грешчици, но все пак бъдете малко по-внимателни и ако трябва си го преглеждайте малко или много. Ако много започна да поправям нечий постове заради елементарни правописни или пунктуациони грешки ще му налагам наказателни точки. Намираме се в България, а само като видя колко грамотно пишете се изприщвам. Така че вече официално сте предупредени.
Хинамори Аму
Хинамори Аму
Администратор
Администратор

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 821
Точки от Коментари : 851
Регнах се на : 02.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Heaven and Hell

Атрибути
Наказателни Точки:
Новините по форума Left_bar_bleue0/10Новините по форума Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

/////// Re: Новините по форума

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите