Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Пристрастяването към интернет Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Пристрастяването към интернет Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пристрастяването към интернет

+3
Сатору
Намара Конахи
Накамура Аюми
7 posters

Go down

Пристрастяването към интернет Empty Пристрастяването към интернет

Писане by ???? Вто Фев 23, 2010 6:55 pm

Ах..видях, че няма такава тема в форума, за това реших да
направя. Чудя се от къде да започна. Такам. Сутринта преди даскало
прегледах един клип който до някъде ми отвори очите, искам да споделя вижданата
си с вас, като също така искам да отворим една тема за дискутиране относно
това. Всеки един от нас малко или много се е пристрастил към интернета, макар и
да не го осъзнаваме, то е така. Започваме да се дразним, или каквито и да е
чувства, създадени от интернета. Според вас това нормално ли е? Аз лично имам
приятели, които за няколко месеца отслабват само от това, че примерно седят по
20 часа на компютъра, и забравят дори да ядът. Просто това за нас е един виртуален
свят, където може да създадеш едно виртуално "аз" и да го развиваш.
Може да правиш всичко и то неограничено. Всички казват, че интернета предлага
анонимност. Не, всъщност това е просто една илюзия. Няма никаква анонимност,
даже това ни вреди точно колкото наркотиците. Може да се каже, че интернета е
наркотик, който всички ние/най-вече от новото поколение/ употребяваме. Не, аз
не искам интернета да изчезне, защото реално погледнато няма как да си преставам
света без него, пък аз дори не искам да си го представям без него. Също така
вече напълно пристрастените към интернет, дори и не се откъсват от него за
много време, с изключение на това - когато имат някакъв здравословен проблем и
трябва да отидат на лекар. Да, обаче има и доста форуми, по които може да се
консултираш и да минеш даже и без лекаря. Интернета е безкрайно полезен, но в
същото време и ни вреди точно толкова, колкото ни е полезен. И когато стане
време човек да се отдели от него...той се променя страшно много. Това е самата
истина, а аз пък оставих темата доста отворена за вашите дискусии. Само
гледайте да не спамите...много :)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Накамура Аюми Вто Фев 23, 2010 7:31 pm

Не съм толкова пристрастена .Предпочитам да вися по улицити или да кисна на някоя Тепе отколкото да стоя и да се зомбирам . Но като хората ги мъзи да излизаме , почвам се зомбирам .Ще дам за пример миналата събота .Стояла съм на компа от 13:30 (тогава станах) до 04;30 (тогава легнах) .Не знам , но цял ден се ровичках в facebook.ферми , аквариуми и прочие .. Така де искам да кажа излесте навън пийнете някой литър бира, водка дори и вода . БЯгайте по улиците по чорапки (безсънни нощи ) Изкачете някоя стена :Д.. Разхождайте песа си или просто си легнете посредата на парка и запалете цигара .

Препорачител : Изу
Накамура Аюми
Накамура Аюми
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Овен
Брой мнения : 1249
Точки от Коментари : 2613
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : Пловдив

Атрибути
Наказателни Точки:
Пристрастяването към интернет Left_bar_bleue0/10Пристрастяването към интернет Empty_bar_bleue  (0/10)

http://worldofvile.usersboard.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Намара Конахи Вто Фев 23, 2010 8:09 pm

Лятото бях яко зарибен :
Ставам в 11 . Закусвам максимално най - бързо и сядам на компа . Към 2 ( 14 часа ) бащата ме гонеше и аз излизах да карам колело и / или да играм баскет с фр - тата за 1 - 2 часа . Връщам се в 4 - 5 ( 16 - 17 ) и сядам на компа . Седя на компа и играм WoW или CS до 8 - 9 ( 20 - 21 ) , след което ме викат в парка . Отивам на парка и правя квото правя до към 10 - 11 ( 22 - 23 ) . Прибирам се във вкъщи и се къпя . След като се изкъпя сядам на стола и зарибявам някоя игра до 4 - 5 сутринта .

Вече есента беше по - добре :
8 сутринта - ставам
8 : 30 - 9 - пиша си
10 - 11 - цъкам баскет
12 - прибирам се и се обличам за даскало
13 - 19 - на даскало
20 - 21 - прибирам се вкъщи
22 - 24 - кисна на компа и тъпея

А пролета пък варира - може цял ден да кисна на компа кат ме мързи , обаче пък ако ми "дойде" енерджито мое да не сядам на компа цял ден ... Въпрос на настроение е ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Пристрастяването към интернет Left_bar_bleue0/10Пристрастяването към интернет Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Сатору Чет Фев 25, 2010 5:52 pm

Последните 10 дена бях напълно непристрастен.10 дена без ПС и що?Щото ме мързеше да си го преинсталирам.Неска се прибирам, отегчен, че няма нищо за гледане, пък валеше.Сядам на бюрото..Клавиатурата цялата в прах хД
Сатору
Сатору
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Рак
Брой мнения : 339
Точки от Коментари : 963
Регнах се на : 05.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : In the middle of nowhere

Атрибути
Наказателни Точки:
Пристрастяването към интернет Left_bar_bleue1/10Пристрастяването към интернет Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Йошико Харуко Съб Фев 27, 2010 9:11 am

Ирикаши Ягуро написа:Аз лично имам
приятели, които за няколко месеца отслабват само от това, че примерно седят по
20 часа на компютъра, и забравят дори да ядът.
Пред компютъра не се ли дебелееше? Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428Пристрастяването към интернет 924428 
Йошико Харуко
Йошико Харуко
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Брой мнения : 1192
Точки от Коментари : 1736
Регнах се на : 07.11.2009
Град/Село : Rousse city ^^

Атрибути
Наказателни Точки:
Пристрастяването към интернет Left_bar_bleue0/10Пристрастяването към интернет Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Намара Конахи Съб Фев 27, 2010 9:32 am

Марто , как се дебелее без да ядеш ? :D На компа се дебелее примерно кат награбиш няколко сандвича и почваш да нагъваш без да излизаш навън . :D Иначе , който игра WoW мое да го напраи тва - да не се маха от компа за по 10 - 11 часа . :D Аз лично имам такива фр - та , ама ония зарибяват яко и изобщо храна не поглеждат . :D Резултата след 5 дни беше , че бяха отслабнали с 2 - 3 килограма :D Ма те ония са машини , аз на компа без да ставам изобщо ( като изключим до тоалетна ) моа да седа към 2 - 3 , макс 4 часа xD

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Пристрастяването към интернет Left_bar_bleue0/10Пристрастяването към интернет Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Ирагуро Съб Фев 27, 2010 7:09 pm

Не съм пристрастен към интернет...Да си пристрастен означава както каза да не ставаш дори да ядеш...Не е вярно... :) Аз лично играя баскет,футбол,волейбол,и други спортове с ФР повечето играем на игри или флиртуваме...Не стоя на компа много само когато ми се отдели време особенно понеделника и вторника...Така де искам да кажа не отделям много време на компа и не съм пристрастен!!!
Ирагуро
Ирагуро
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 73
Точки от Коментари : 16
Регнах се на : 10.02.2010
Възраст : 28
Град/Село : Варна

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Йоко Ю Вто Мар 02, 2010 11:30 am

Еми които не е стоял от 23.00 до 2.30 през ноща на компа незнае кво е пристрастяане. Еми малко кво да прая вънка времето е ужасно и аз само кисна у нас. Е разбира се прая и издънки. Попринцип не съм мноо пристрастена към нета ПОРАДИ ПРОСТАТа ПРИЧИНА, ЧЕ СЪМ ЧЕСТО НАКАЗАНА. Пък и само се ядосвам покрай тия скапани форуми. Предпочитам да се ядосам и да изляза да играя баскет или да се збия ама не и да се ядосвам прея тая купчина платки дет ме мрази. Пристрастяването към интернет 766160
Йоко Ю
Йоко Ю
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Скорпион
Брой мнения : 26
Точки от Коментари : 17
Регнах се на : 24.02.2010
Възраст : 27
Град/Село : Ъъъ... Сливен

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Наоми Амане Вто Мар 02, 2010 2:32 pm

Ммм аз на комп , особено лятото съм седяла.. Начи ако стана в 8 часа (което е ОГРОМНА РЯДКОСТ) Мога да стоя доо 4:00 СУТРИНТА и то бееез хич да мърдам , за каквото и да било. Ако имам някфа разбота на компа или пък ми е инт да си пиша с някой или нещо от сорта , мноо ясно че ще зарежа якото време и ше остана тука. Пристрастяването към интернет 924428 Да си пристрастен към нет-а означава постоянно да ровичкаш в него и не само да не ядеш ами и да не спиш , защото няма да искаш да се откъснеш от него .. Сила няма да имаш , за да допуснеш да се разделите ( омф тфа прозвуча странно XD) И когато това стане.. Когато дойде време дори за ден да не влизаш в нет-а или дори ДА НЯМАШ КОМП.. Дали ще е поради наказание или нещо друго.. Тогава вече става страшно.. Просто неможешп да се справиш без него , имаш чувството че нещо те разяжда от вътре и имаш супер голямо желание да седнеш на тоя скапан комп.. Такова е и действието при наркотиците.. За това е казано , че компа .. КОМПА , а не само нет-а. Действа като наркотик! Аз лично незнам дали съм пристрастена , но и не ми пука честно казано.. А, и забравих да кажа че от нет-а човек може коренно да се промени.. Може от едно дете което сподела всичко и е едно такова весело , засмяно.. Изведнъж да стане някфо емо .. изолирано от всички и не казващо нито дума.. просто щото го мързи да говори , или пък няма желание , не иска.. някфо ей такова.. ИЛИ ПЪК ОБРАТНОТО!
Аз мога да дам пример със себе си.. Примерно.. на мен ми взеха компа когато бях на 9 (3ти клас) .. Тогава не стоях много на него.. Най-много на него започнах да стоя вече на 12,13 . На 12 в този нет се запознах със съпер много хора.. които ми подействаха по незнам какъв начин.. и От тогава аз харесвам момичета. Но ги харесвах малко.. да речем 20% .. Изобщо не мислех да прая секс с момиче , щоо ми се струваше някфо гадно.. НО на 14 вече процентите взеха че се вдигнааахааа от 20% станаха 50% .. И то заради ЕДИН ЕДИНСТВЕН ЧОВЕК ЧИЕТО ИМЕ НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ! (момиче) И оттогава станах би.. Сега съм на 15 и нещата са коренно различни.. Вече както харесвах момичетата 20% сега е точно обратното. В момента харесвам момчетата 20% , а момичетата 80% , а хората които ме промениха дори не съм ги виждала. Просто интернета наистина МНОГО променя хората И ВИ ГО КАЗВАМ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ , който доказах току що..

Офф. Яяяя свърших (с писането) xD
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Пристрастяването към интернет Left_bar_bleue5/10Пристрастяването към интернет Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Сатору Сря Мар 24, 2010 10:31 am

Йоко Ю написа:Еми които не е стоял от 23.00 до 2.30 през ноща на компа незнае кво е пристрастяане.

От кога 3 часа на компа се водят пристрастение? Пристрастяването към интернет 766160
Сатору
Сатору
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Рак
Брой мнения : 339
Точки от Коментари : 963
Регнах се на : 05.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : In the middle of nowhere

Атрибути
Наказателни Точки:
Пристрастяването към интернет Left_bar_bleue1/10Пристрастяването към интернет Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Пристрастяването към интернет Empty Re: Пристрастяването към интернет

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите