Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Фриийстал Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Фриийстал Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фриийстал

5 posters

Go down

Фриийстал Empty Фриийстал

Писане by ???? Пет Фев 26, 2010 6:47 pm

Хайде дайте да цепим хД Аз давам началото пък който се закачи с мене ще яде бой с рими по главътЪ хД :

Обичаш да се търкаляш, както и да преяджаш, но най-вече - да се заяждаш. Злобата
ти градиш, сами ми пърдиш и по някога...смърдиш! Аз скоростта набирам да рапирам, а ти само използваш думата умирам. Пламъка разпалваш, и се набираш ама не разбираш, че разбиваш на хората мечтите, както и парите...а вие само крештите! Научи се да римуваш за да флиртуваш, защото римите са злато а ти си нещо сладко.Искаш да
рапирам? Ама не разбирам. Искаш да правиш секс или да пиеш на екс? Не! Ти
седиш и ядеш на мама спагетите, се едно си бил в самолетите. Не можеш да ми отговориш, нито да ме повториш, защото само говориш, пък няма да отвориш учебника и да се заровиш. Това го написах за 10 минути а ти през време си ядял тути-фрути :)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Намара Конахи Пет Фев 26, 2010 6:56 pm

Ха-ха - ял ! Дане би в теб духа да е умрял ? Ти све рапираш , че преяждаш . С тос корем мязаш се едно ше раждаш . Щом ти се яде - гледай Гурме с Андре ! / xD / А докато тва четеш , кура в гъза си ще вреш ! И когато решиш , че ще умреш - въри до дядо Боже пеш ! Написа го за 10 минути , а аз за 2 и то без да ям тути - фрути . Ше кажеш копирвач , сбърка батка - ти си свиряч ! :)

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue0/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Ши Амане Пет Фев 26, 2010 6:58 pm

I wake up on the Beach
See one sexy Bitch.
Try to Hookup,
but she say "You are nothing, than a Jerk".

Walk in the bar
want to drink so far
that I want to forget my SCAR.


Не ми се мисли сега... тва ми излезе от вътре
Ши Амане
Ши Амане
Липсващо Шиноби
Липсващо Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 1421
Точки от Коментари : 2736
Регнах се на : 07.01.2010
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue2/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (2/10)
Възраст:
Фракция:

http://www.impulse.bg/jiktaker

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Намара Конахи Пет Фев 26, 2010 7:20 pm

Казваш , че рапираш ... пич от такива работи изобщо не разбираш . Защо не отидеш при мама , да помолим ли да те пази Обама ? Защо се правиш на безтрашен , щом като си до смърт уплашен ? Има ли ако , незнам просто все викаш - како , како ? Никой няма да те спаси , затова въри трева паси . Бил си пушил , явно само лайна си душил . Казваш , че си рапър ... ала все само си лапал . Бил съм прост , а ти си бил Mage , че даже и Frost . Закво се правиш , че разбираш , а даже неможеш да избираш . Затова да мълчиш , че скоро кур в ръцете си ще въртиш !

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue0/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by ???? Нед Фев 28, 2010 3:26 pm

Хатаке Айдоу написа:Ха-ха - ял ! Дане би в теб духа да е умрял ? Ти све рапираш , че преяждаш . С тос корем мязаш се едно ше раждаш . Щом ти се яде - гледай Гурме с Андре ! / xD / А докато тва четеш , кура в гъза си ще вреш ! И когато решиш , че ще умреш - въри до дядо Боже пеш ! Написа го за 10 минути , а аз за 2 и то без да ям тути - фрути . Ше кажеш копирвач , сбърка батка - ти си свиряч ! :)

И ся кво? Аз ще ти казвам рими, д ти е ми правиш Каварими?
Брато как я караш? недей да изпреварваш! Ако се мислиш за велик, земи напрай некой тик!
В рапа с мен не можеш да се мериш, не можеш да ме замериш па камоли оцелиш.
Ако те прасна с една мотика ще дойде Крика с Кика и ще ти го стиска за да не те оплиска.
Викаш ми, че не мога да рапирам? хах..аз просто римите подбирам.
Искаш ли да ядеш големия, Не? Тогава ходи учиш бе!
Мога да те надвия както искаш, и без да си го стискам. Искам да ти кажа едно - ти си много зле, брато :)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Нао Нед Фев 28, 2010 3:43 pm

Даваш ли да взимаш,аз те питам кво си дал !Чакай стоп,спри фаул и боли ли няма "Ау !" .Очакваш да ме гръмнеш,а патлак не си барал .Абе ти си котенце,бе !"Мяу!" По - прости съм ебал,и т'ва е щот съм ожаднял .Окупация на цяла нация .Консервация,облъчване с радиация .Разочарован ли си ,а?Натровен ли си,а?Как бих пропуснал шанса и да те закова!

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue1/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Наоми Амане Нед Фев 28, 2010 4:36 pm

Офф. Иииии Рюз печели титлата на римитеее!! Рюз , ай дует! Фриийстал 766160

Кфи са тия рими бе , че чак гъзъ ви свири бе.
Леле аматиори , големи фантазиори. С ченгел ли да ви вадя думите , айде че изпадаха и гумите. Колата се разпада , а песенда запада... Дайте малко да повдигнем - настроение и след т'ва стаа ацкото - опиянение. С един гък ми пададе в краката , стиска ли ви там да си заврете главата? Да видите к'во е тфа между краката и да завартите най сетне макарата..
Секундите минават , часовете се въртят .. кукувичката гугука , а всички тук ПЪРДЯТ.
Айде спрете се за малко бе простаци , стига сте обирали сичките оваций.
Къде са ви очите? Къде са ви гърдите? Оу,очите са гърдите ?! О.О
Къде са ви краката? Къде ви е главата? Оу, главата E между краката?! О.О
Ами пишката къде е , завряна някъде и ПЕЕ?! За пръв път чувам аз пишка да свири , има ли още нещо или да вадим всички бири? Със бира се напиваме и всички се избиваме.. Ту за мацки , ту за лед .. ДАЙТЕ МАЛКО СЛАДОЛЕД!

п.п рофл Фриийстал 924428
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue5/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Нао Нед Фев 28, 2010 5:11 pm

Не пропускай купона,т'ва е моята съдба,ела със мен пуши една трева,ела (три пъти го повтарям..)

Партито се вихри 200 метра под земята .Парата във ръката и тревата във устата .Това е място с много кучки и пари и танци до зори .Да се размажеш,май вече време настана .Не пропускай купона т'ва е моята съдба,ела със мен пуши една трева,ела..(x3) И не чувам буркана,с андроидите сме във война,щото мрът от марихуана .Напудрени кучки,дето бродят сатаната !На кучките налитам без да питам .Наоколо само мои хора,внимавай много,щото са възпитани в затвора !Омагьосаните хора,аз съм !Защото аз пуша и сички с мене пушат,щот аз пия и сички с мене пият .Сега ще запея и всички с мене ще запеят..Ела..
END !

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue1/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Наоми Амане Нед Фев 28, 2010 5:18 pm

Нова песен ли.. xD

Къде ти е пръста.. Отзад или отпред? Искам да те чукам , разбираш ли ме беб?!
Искам да те зяпам цяла нощ , и да бъда бейби - твоя вожд! Ти си кучка , но разбираща от свирки , дай още една на по 2,3 бирки.. Гледам те аз как си клатиш задника във ритъм и се сетих , че нещо щях аз да те попитам.. Забравих го щом погледите си ние срещнахме.. И от тогава вече аз не мисля за нищо , изобщо не съм в час , но чуваш ли ме бейби – хванах се на бас! Баса беше глупав , баса беше тъп , баса беше скъпа , че ще се хванеш на мойта връв! Знам мила , че съм супер груб , но ако не искам да съм труп , тряа съм си все такъв боклук. Да не си излизам от казана , да не мърдам аз от теб , че ако помръдна , най мноо да стана на турски ядзеб. (ястие) Искам да си моя и на никой друг , но така стоят нещата тук , така че по – добре не се забърквай с такъв боклук! Аз съм копеле , кретен нищожен , но кфо повече моа да искам от тоя живот сложен.. Всичко ми се обърква в главата , но явно така стоят нещата - в играта! (3 пъти)
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue5/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Намара Конахи Нед Фев 28, 2010 11:09 pm

Някога живял и видял , как света го всички ни е преебал . Човек забравя за своята изгода , дори вече отрича се от Бога ! Обичаш да рапираш , но творчеството на другите игнорираш . С остри мисли атакуваш , ала все с цинизми - псуваш . Явно за теб няма свещенно , велико и почетенно ! Хората всеки ден умират , а твойте връстници уличниците забиват . Вече духом умираш , че не можеш да избираш . Кой път ще следваш и коя "цивилизация" ще изследваш ? Пич почини си и спомените прекрасни - върни си ! Аз избирам да успея , защото силата на словото владея ! Къде си ти в моя мирко свят - от вятъра отвят . Вече логика в ума ни няма , вече болката на света става все по - голяма . Каква е тази празна дупка , дане би да мислиш , че ще кажа путка ? Само знаеш , да ругаеш и на човешката си същност да пикаеш . Аз също мога да облека думите си в рими , кажи сега - истината боли ли ?

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue0/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Казимото Кируши Пон Мар 01, 2010 9:14 am

Светът преебал е всеки един от нас,зат'ва моля ви спечелете тази битка ей тъй..от раз!
Мразим и обичаме,бягаме и тичаме,но моля ви се..нека не протичаме.
Нашият срам е приготвен за този джам,нека лети ,като Елза-Парини*ROFLQK*
В тези мой рими,няма нищо с цел,ала ко се прай? Всеки знае,че поне някой го е чел..
Нека продължа така,света отива към голямата траба,наречена на майка ти дудата!
Обичам аз да мразя,но нека мразим за да обичаме,ако ли не? Ако ли не на нозе ще вървим назад,по стълбата съдбовна,жената е старомодна,и аз така,и вий унака,всеки влиза в таз траба.
Стана модерно да се напиваш и да се държиш като голям,ала всъщност свеки един правеж е голям.Вече секи пие и пуши за гъзария,ауе таз гъзария се делайлира,като влак на ЖП-то всички сме от текезесето.Пийте пушите,ако трябва,но нека да не ставаш шибана путка мазна!


ПСП:Пзз за правежите във форума :)
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue1/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Намара Конахи Вто Мар 02, 2010 6:08 pm

Кво ми говориш , че гащите на девственици пориш . Кога разбра , че си лева резба ? Имаш малък отвор и познай - миришеш на пор ! Къде ми се сляеш , на коз ми ухаеш . Амфетамини не си виждал , а само на тяхни снимки в нета си се радвал ! Я кажи пак как се казваш , щото май всичко разказваш ! Сега ще вземеш да ругаеш , дали ще ядеш бан , нехаеш ! Модератори и админи , всички на по 20 години . Яко зарибени , гледат даже бен - тени . Фенове на близалки , не са играли никога вързалки

... и т.н. XD
Ше го довърша някой друг път :D

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Фриийстал Left_bar_bleue0/10Фриийстал Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Фриийстал Empty Re: Фриийстал

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите