Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

2 posters

Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Казимото Кируши Сря Мар 03, 2010 7:52 pm

Завръщането! Участници във фика:
-Дрейк: Младеж на 15 години,който си мечтае да стане способна нинджа и да се обучава при най добрите в своето село.Той много обича да се бие и покрива,като цяло той бе шиноби от рода на камофлажистите на селото си,също като чичо си,по-скоро покойният му чичо..
-Серенити:Младо и сексапилно момиче с големи руси коси,и кърваво червени очи,което иска да развие демокрацията на селото си и да заличи всяко шиноби в селото,вярвайки,че това е правилният път..
-Кристиан:Момче което се бори единствено за отмъщението,искайки да погаси добрината на своят клан,който го е биел защото той е бил различен..Момчето иска да убие сегашните членове на клана си,който наброяват 300 души и да заличи всики информаций за тях.
И като последен участник във фика,но не по-важност:
-Шемико Сирентиро:Член на банда бантити,който последователно се прикрепва към правилният път,но старата му банда започват да го бият и мразят заради това решение,но в крайна сметка,момчето следва мечтата си..Да стане Каге на селото си..Шимитсукаге*От името на селото Шимитсукито..Селото скрито в Небесните поляни*
Начало на фика:

Младият Дрейк ,както обикновенно след училище се прибираше по тесни и тъмни улички подритвайки метални кутийки с ръце в джоба.Макар и да искаше да стане добро шиноби то имаше лош навик...пушенето.Ала както винаги и всеки го,кризата го бе ударила и той нямаше какво да пуши сега,затова може би подритваше така злобно и разочеровано кутийката.Момчето нямаше страх от тъмните улички,даже там се чувстваше като у дома си,защото бе по-тихо отколкото в тях..А в тях бе шумно защото баща му биеше майка му,заради лошият му порок,който го караше да пие много и биеше всеки който го погледне в очите и дори да му каже "Здрасти!".Младият Дрейк,имаше фамилия ,но я беше криел от всички,явно беше срамна за него или за самото му село и неискаше да ги изгонят оттам..от поредното село..Младежът знаеше,че му остават 3 пресекчи до тях,затова започна да забавя крачката си,като започна да души и слухти наоколо..Той седна на една касетка и изкара ръце от джоба си.Той запали последната си цигара,той я сложи в устата си,започвайки да търси запалката си,но не я намираше,а това го вбесяваше..Изведнъж се чу щракането и се показа една светлинка,огнена светлинка.Момчето си запали цигарата,дърпайки от нея,а светлината от цигарата бе голяма..Той се усмихна и каза:
-"Блгодаря,който и да си ти.."
А след това пред него застана силует,доста красив при това,с дълга руса коса,всъщност бе женски силует,защото се видяха...издутините й..Тя се засмя и каза:
-"Еми,аз съм Серенити..Джонс,от скоро съм тук,но това място ми е любимото..Приятно ми е!"
каза тя с усмивка ,като подаде ръка,но Дрейк не й подаде ръка,просто й каза името си и ,че му е приятно...небеше срамежлив,просто мразеше такива лиготий..Той продължи да пуши,като момичето седна до него,гледайки звездите,опитвайки се да започне разговор,като му зададе няколко въпроса,на който не получи отговор..Момчето изпуши цигарата си,като метна фаса,оставяйки го така,а момичето просто се ядоса и каза:
-"Какво правиш?Ти добре ли си? Знаеш ли,че така може да стане пожар,и ,че замърсяваш природата?"
Момчето я погледна тъпо,потупвайки я по рамото;
-"Невиждам природа тук,но както и да е,спокойно..не ми пука!"
След което започна да се движи по-бързо от преди,слагайки дъвка в устата си,като изчезна в светлината,а момичето си каза:
-"Готино изглежда,но пък не е мой тип..Не защитава природата,пуши! И също така..пуши!Но най-лошото бе ,че пуши!Незнам дали си споменах,но той пуши!Апфф..накратко не ми пука за него,апфф,но пък беше сладур,иска ми се пак да ме докосне,така..чувствах се желана.."
Казваше си самовлюбено момичето,като по всичко си личеше,че е влюбено,е явно противоположностите се привличаха..
На следващият ден,Дрейк както винаги закъсня за първият си,час оправдавайки се,че е бил бит,но всъщност пак е бил на онази уличка,която носеше някаква сантиментална стойност в него..Той бе изпушил 2-3 цигари,като със сядането се закашля.Щом седна на чина си той веднага заби глава в него,като започна да се унася и да заспива,но изведнъж ръгане в ребрата го сабуди,като той се отърси да види какво става,и що да види? Момичето от снощи седи до него!Той се почувства потресено,като просто й каза:
-"Следваш ли ме?Или просто искаш да ми вкиснеш все повече и повече живота??"Каза той с леко нацупена муцуна и вдигната вежда,нагоре..Тя му се усмихна и каза:
-"Не бе глупчо,ще уча тук,а и учителят ме сложи тук,защото искаше да ти помагам с предметите..Глупако!"Каза тя с прикрита усмивка,която явно я караше да лети от щастие,по-точно тя щеше да литне,от любов,но както се знаеше и сърцето и задника се пръскат от любов..
Младият Дрейк се засмя и после се обърна на другата страна,като избута своят съсед и му каза:
-"Шемико,ще пушим ли?"
А този въпросен Шимико просто му каза:
-"Тихо ся уча!"След което последва мълчание..След 30 секунди цялата класна стая се клатеше от смях,като всички в нея освен Серенити се смяха,защо ли?Защото въпросният Шимико бе по-назад с материала и от Дрейк..До Шимико стоя може би най-умният в класа Кристиан Менсен,който всъщност учеше в тази гимназия,и се потготвяше за бъдещият си шиноби живот..След около 2-3 минути смях,звънеца прекъсна всички и всичко в стаятя се раздвижи,всеки замина на различни посоки,сядайки на различни места,а разговорите започнаха..Кристиан бе принуден да се махне от мястото си,защото Дрейк седна до Шимико,а Кристиан бе принуден да седне до Серенити,като след дълго мълчание двамата започнаха да си говорят за неща,който бяха редни да се говорят в..едно народно събрание,но не и училище..В края на училището,всеки замина в различни посоки,като Дрейк и Кристиан отидоха да се потготвят за шинобита,а Шимико си замина с велосипеда си..Кристиан чисто и отркито каза на Дрейк:
-"Човече блазе ти..имаш чудесни приятели,хубав си,впечатляваш всяко момиче и не ти пука за нищо,невероятен си иска ми се да имам като твоят живот,моят е като в затвор,чувствам се много странно постоянно уча.."Дрейк го изгледа смаяно,като с подхилкване му отговори:
-"Искаш ли да те променя?"Като след това усмивката му се премахна,а изражението му доби сериозен облик.След дълъг и невероятно странен оразговор и дълга тренировка двамата заминаха в различни посоки,като Дрейк отново отиде в тази уличка,като този път Серенити го очакваше там,като му каза нещо доста странно и то право в очите му:
-"Ти май не ме харесваш,а? Чувствам се отхвърлена,защо подяволите се държиш така с мен?"А Дрейк и отговори:
-"Аз съм си такъв с всички,не се чувствай полъскана..моля те!
След което тя се натъжи ,а очите й добиха облик сякаш,всеки момент тя би се разплакала..Тя хвърли запалката си и започна да тича,плчейки,а младият Дрейк хвана запалката и запали поредната цигара.Той се чувстваше гузно,но явно не възприемаше Серенити за нищо по-различно от момиче с повече мозък от обикновенното и със странни навици,което не се грижи много за външният си вид,макар,че и без грижи изглеждаше толкова.. секси!
След около 1 седмица отсъствие и може би притеснения от родителска странна и от страната на учениците Серенити се появи в чисто нов облик.Тя бе 2 пъти по услепителна от преди..С къса поличка,черен чорпогащник,червени обувки на токчета,с перфектно изправена руса коса,а бритона й бе на етажи,като я правеше много красива.С бяла полупрозрачна блузка и медальон с две полувинки от сърце ,който само караше по-големите тийнове и мастурбатори да се впечатляват повече и повече,карайки ги да се възбудят.Тя седна до Дрейк,като се усмихна и се обърна към него,казвайки му:
-"Е,как е новият ми облик?'
А той с доста проблеми в говора,заеквайки каза:
-"Т-ттттт-олкова си...Сссс-Сек-ССсссИИ!"
Като без да иска го извика,а класът се обърна,като тя чисто и просто му каза:
-"Аха,така каза и половината училище,но мерси все пак..смотльо!"
След което се засмя коварно и започна да дъвче дъвката си,овивайки я на пръста си,а той просто изплези език,като след секунди го прибра и я целуна ,след което се одръпна изчервен,е явно мистър голяма работа,бе свален на земята,явно умът надви гордоста,но не се знаеше..Тя го погледна и каза:
-"Ахам,падна ми в коленете,а?Хубаво,но следващият път питай преди да ме целунеш,задръстеняко.."След което се изправи отиде до господина и извика:
-"АЗ СЕ ЗАВЪРНАХ..ПО-СЕКСИ ОТ ВСЯКОГА!"След което седна обратно,а момчетата падаха едно по едно,а момичетата просто умираха от завист..Дрейк,ами Дрейк,Кристиан и Шимико бяха ШАХ И МАТ!

ПСП;Написах го за около 30 мин,аъъ и не е Хентай фик,Елз,просто реших да вмъкна малко странно поведение..
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue1/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Наоми Амане Сря Мар 03, 2010 9:14 pm

Казимото Кируши написа:
ПСП;Написах го за около 30 мин,аъъ и не е Хентай фик,Елз,просто реших да вмъкна малко странно поведение..

Офф.WTFF.. Сега ще ме караш да го чета , за да се уверявам , че е така , нали.. >.> Тцтцтц.. Хубу - чета го! Използвач такъв! XD Ама прочетъх последните изречение и ми се стори яко.. рофл
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue5/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Казимото Кируши Сря Мар 03, 2010 9:16 pm

Казах,че не е Хентай xD А и Елз..Искам мнението ти,че ти си писала много фикове,а т'ва на мен ми е първият xD Срамнно е,но все пак..А тия дето ги пише в началото тия са главните герой,като цяло,а иначе утре ще напиша втората част с 2-3 нови герой..Надявам се да ви хареса ще искам да го превърна в книга или нещо такова^^
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue1/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Наоми Амане Сря Мар 03, 2010 9:36 pm

РОФЛЯЧИЩЕ! Бахти фика Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Отишла и извикала:
- АЗ СЕ ЗАВЪРНАХ ПО СЕКСИ ОТ ВСЯКОГА!
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160 Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата 766160
Абе.. Кумичен е обаче имаш много повтаряния .. На думи и изрази.. ;/ Иначе рулва! xD
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue5/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Казимото Кируши Сря Мар 03, 2010 9:48 pm

Апфф повтарянията са добре,да ти кажа,чета книги и доста често се повтарят някой неща и това ги прави..кака да го кажа..по зрелищни,а лично моят любим момент е..Той пуши!А най-важното е,че той ПУШИ! xD
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue1/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Наоми Амане Сря Мар 03, 2010 10:16 pm

Това за пушенето не е повтаряне spox! Повтаряне в смис.. Казваш ТОЙ и след 3 думи пак казваш ТОЙ , след като можеш да го пропуснеш и е безсмислено .. Нз немога да ти обясня.. Но не е голяма грешка.. xD
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue5/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Казимото Кируши Сря Мар 03, 2010 10:20 pm

Примера с пушенето бе за друго aNYway не спами! xD
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue1/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Казимото Кируши Чет Мар 04, 2010 8:21 pm

Новото начало:
В този фик,ще има 2 нови участника..Сенсеят Кориматозачи Укитоке и младият му син,Симетори Укитоке(който е на 17)

--------------
След около ден-два,младокът Дрейк упорито започна да отказва пушенето,по-точно като начало той ги намаляше и то доста добре се справяше с това,явно имаше силна воля..Доколкото той самият се познаваше,скоро щеше да е успял да ги откаже,но единственият му проблем беше,че Серенити макар и секси,бе голяма досада,поне той я възприемаше така.Макар и странно и,имайки се предвид,че Дрейк е може би най-желаното момче в училище,той все още бе девствен и може би заради този факт,търпеше Серенити ,опитвайки се да я вкара в леглото или както той го наричаше "Леговището на звяра" .След около 3-4 часа прекарани в училището си,младежът със странното поведение отиде при местното доджо,където искаше да започне сериозни тренировки за да стане шиноби,където го очакваше Симетори Укитоке 17 годишен младеж,с белези по корема.Младият Дрейк,както винаги безсрамен започна да си отваря устата:
-"Добър ден,искам да започна обучението си,за шиноби и то още днес.."
Младият Симетори просто се почеса по бузата и каза:
-"Първо трябва да попълниш документи и да говориш със свойте родители.."
-"Нямам време за такива глупости,имам идея..Двубой срещу теб,спечеля ли,влизам,ако ли не?Ако ли не,изобщо няма да си правя труда да ставам шиноби,ок?"-Каза младежът с черешовият бритон..А 17-годишният му"сенсей" просто кимна мятайки му дървена катана и го зачака да види,на какво е способно момчето..
Дрейк започна да се движи бавно,окоражително и малко стеснително,но по походката му си личеше,че е замислил нещо..След като се доближи до него,той подметна няколко коварни реплики,като след това увеличи скороста си.Той се доближи,като метна дървеното оръжие и с прекрасен плъзгащ се шпагат се опита да го подсече,но белокоското го отблъсна,като след това се опита да му засече,пета в челото,но някак си Дрейк успя да се защити и започна да се опитва да отблъсне своят противник и сенсей,поне засега..Той го изрита с другият си крак,като белокосият младеж падна по гръб..Но по лошото бе,че и двамата неможеха да станат,което бе и комично донякъде.Изведнъж вишненото момче,се изправи с прекрасен отскок като просто и чисто каза:
-"You Say"Don't look"..You Say "Don't touch!"
След което се засмя и притисна вратът на Укитокето,с коляно,като очакваше да се откаже,но не това се случи сега..Главният сенсей Кориматозачи Укитоке,се появи вдигайки Дрейк,от мястото и с весел и забавен глас му каза:
-"Да,приет си,честито!"
След тази радостна новина,младият Дрейк ,просто се усмихна,оставяйки багажа си,настанявайки се в своята стая,която бе 4-тата в ляво,а,кято цяло не бе нищо повече от неговата,само,че с повече пространство,като момчето се настани..^^



ПСП:Следва продължение!Кратичко е,но и работа си имам
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Left_bar_bleue1/10Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата Empty Re: Историята,чието име ще е:-Реализация в самотата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите