Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Намара Конахи Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Намара Конахи Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Намара Конахи

Go down

Намара Конахи Empty Намара Конахи

Писане by Намара Конахи Чет Мар 18, 2010 6:57 pm

Име:Намара Конахи ( Фамилия - Намара , Име - Конахи )
История:Конахи живее в много трудно време . Още на 5 годинки той трябва да избира - дали да тръгне по пътя , който баща му , му е избрал ( на търговец ) , или да гони мечтата си - да стане шиноби .Към второто имало уловка . Скрития "капан" бил , че родителите му не му давали да се запише в Академията , тъй като не вярвали , че момче на неговата възраст и крехко знание може да оцелее в Нинджа Света .Майката на Конахи искала да му помогне да постигне желаното в живота си , тъй като много отдавна тя загърбила своята "голяма" цел в живота точно заради родителите си .Една вечер , майка му отишла до стаята на баща му .Тя се опитвала да убеди "грешния" човек да даде на Конахи да се пробва , а като видел , че е много трудно вероятно щял да се откаже , но бащата подивял .Той се "узверил" и показал на майката на Конахи крака си .След като махнал гащите си майката видяла обширна рана из целия крак .Сякаш това беше мъртво месо , а може би и затова бащата на Конахи някой път накуцваше .
-"Виждаш ли това ? Само това ми остана от шинобитата с микро мозъци ! Знаеш , че заради това мразя шинобитата , но не знаеш , че не те ми го причиниха , а аз ! Да , аз бях нинджа , но за да предпазя "братята" си се пожертвах ! Сега немога да имам деца ! Кога смяташ да кажеш на любимия си Конахи ,че го използваш само като играчка ? Кога смяташ да спреш да го използваш за да задоволиш "нуждите" си ? Момчето има право на свобода , но няма право да си пропилява живота ! " - бащата викал ли викал и това разбудило любопитството на Конахи .
Той не след дълго бил пред врата и успял да чуе следното - " ... бях нинджа , но за да предпазя "братята" си се пожертвах ! Сега немога да имам деца ! Кога смяташ да кажеш на любимия си Конахи ,че го използваш само като играчка ? Кога смяташ да спреш да го използваш за да задоволиш "нуждите" си ? Момчето има право на свобода , но няма право да си пропилява живота ! " . След тези думи , той разбра , че през всички тези години те просто са го лъгали . Сълзи започнаха да се стичат по лицето му .Конахи бе съкрушен , но сега можеше да ги напусне без дори да му трепне окото .За Конахи вече нямаше любов .Сърцето му бе "счупено" и то вече не пропускаше чужда обич .Той можеше само да мечтае , че един ден ще срещне истинска любов ...
Цел : Целта на Конахи е да намери семейството си или поне да си "направи" такова , но единствения избор му е да си "направи" , тъй като в този зловещ свят едва ли родителите му са всеоще живи .
Характер : Конахи е "затворен" . Той не допуска никой до сърцето си , защото иска да изпита истинска любов , а не "имитирани оргазми " . Ако се сприятелите с момчето ,то е изключително добро и весело с вас , но как очаквате момче , преживяло това , да се смее и усмихва постоянно ?
Описание : Момчето има сива коса . Винаги се облича семпло и "просто" . Носи семпли дънки и бяла тениска . Обува се с кецове .
Години : 12
Чакра Тип : Светкавичен
Статистики :
Сила - 15
Бързина - 15
Воля - 15
Интелект - 5

Снимка : Намара Конахи 2mmbjtd
Имам предпочитания към Коноха ! :)

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Намара Конахи Left_bar_bleue0/10Намара Конахи Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Намара Конахи Empty Re: Намара Конахи

Писане by ???? Чет Мар 18, 2010 8:21 pm

Одобрен от Отогакуре! Просто там са най-малко.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите