Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

+18
Намине Хаяши
Ши Амане
Данте Силвър
Нао
Казимото Кируши
Намара Конахи
Сатору
Даисуке Намикава
Ишида Соуджиро
Сабаку но Шонен
Амабе Котоно
Йошико Харуко
Рика Фуруде
Накамура Аюми
Хиро
Пейтън Хаято
Ди Лиор
Коринмо Изаши
22 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Коринмо Изаши Чет Ное 19, 2009 7:10 pm

...
Коринмо Изаши
Коринмо Изаши
Администратор
Администратор

Male Зодия : Водолей
Брой мнения : 1772
Точки от Коментари : 2881
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : ~ Добрич ~

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Ди Лиор Чет Ное 19, 2009 7:21 pm

А най-лошото ли?Тази седмица...Ми като ритах с момчетата замалко да счупЪ джама на един прозорец и ми се изкара ЪкЪлЪ!
Ди Лиор
Ди Лиор
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 773
Точки от Коментари : 1657
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 27
Град/Село : Варна

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Пейтън Хаято Чет Ное 19, 2009 8:43 pm

Нямах нет цели три дни,дорева ми се днеска...
Пейтън Хаято
Пейтън Хаято
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Брой мнения : 386
Точки от Коментари : 563
Регнах се на : 06.11.2009
Град/Село : Кири

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Хиро Чет Ное 19, 2009 8:45 pm

[b]ТОЧНО ДНЕСКА ПО БГ НЕКЪФ ИДИОТ ДЕТО Е ПИСАЛ УЧЕБНИКА Е СЛОЖИЛ НЕЩО ДЕТ ТРЯЯ ГО УЧИМ В 7 КЛАС :634: 😠 :1123:[b]
Хиро
Хиро
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 1220
Точки от Коментари : 2604
Регнах се на : 12.11.2009
Възраст : 26
Град/Село : ~Плевен~

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue5/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Накамура Аюми Чет Ное 19, 2009 8:58 pm

Грр имам 4 по ист и три дена няши ги няма и баба ми довтаса "Д бляккк
Накамура Аюми
Накамура Аюми
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Овен
Брой мнения : 1249
Точки от Коментари : 2613
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : Пловдив

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

http://worldofvile.usersboard.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by ???? Чет Ное 19, 2009 9:00 pm

НЕМИ ДАВАТ ДА ТРЕНИРАМ ЩОТ НАРУГАХ КЛАСНАТА

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Ди Лиор Чет Ное 19, 2009 9:02 pm

Ще се отказвам от трен по Баскет щон немам време за мойте неща.V!V
Ди Лиор
Ди Лиор
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 773
Точки от Коментари : 1657
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 27
Град/Село : Варна

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by ???? Чет Ное 19, 2009 9:04 pm

хахаххах или защото си некаф ламер на баскет?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Рика Фуруде Чет Ное 19, 2009 11:08 pm

От както сме излези в грипна ваканция не съм виждала момчето, което харесвам и Мели :344:
Рика Фуруде
Рика Фуруде
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Дева
Брой мнения : 157
Точки от Коментари : 289
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 27

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Йошико Харуко Пет Ное 20, 2009 8:05 am

Бихме Скрита сила с 3 на 1 пък треньора не бил доволен, щото те били слаби трябвало да ги бием с повече, не сме правили пасове, много сме се отпуснали и ни кара да бягаме 20 километра, почивка и още 10.
Йошико Харуко
Йошико Харуко
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Брой мнения : 1192
Точки от Коментари : 1736
Регнах се на : 07.11.2009
Град/Село : Rousse city ^^

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Амабе Котоно Пет Ное 20, 2009 5:25 pm

тая седмица не съм ходила на тренировки и почнахяко да се сдухвам.. даже госпожата по английски ми каза ''You're very shy.. You mustn't be so shy.. you have really good ideas but ou must tell everyone about them..(...)'' а пък с майка ми се скарахме днеска.. намерила бръснарско ножче ихоила до психоложката на училището и психоложката казала ,че ще мине да ме види..- какво толкова съм направила... че ще идва да ме вижда психоложката.. не стига че от съседния клас идват вс ден да ме питат " дали има още някой нов човек в мен" и аз аз ли съм Айнур.. а сега и психоложката ще идва.. супер.. :water: :dead:
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Хиро Пет Ное 20, 2009 5:29 pm

TeMapi ти биеш :Д мнн гадно
Хиро
Хиро
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 1220
Точки от Коментари : 2604
Регнах се на : 12.11.2009
Възраст : 26
Град/Село : ~Плевен~

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue5/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 7:08 pm

Сега се случва имаме родителска и след малко ше стана сиг от компа Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? 813595

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Сабаку но Шонен Чет Ное 26, 2009 8:29 pm

При мене няма лошо... дори и за най големия леш мисля спасение за по малко от ден.
Сабаку но Шонен
Сабаку но Шонен
Администратор
Администратор

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 1074
Точки от Коментари : 1812
Регнах се на : 31.10.2009
Възраст : 29
Град/Село : Димитровград

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

http://www.impulse.bg/White_WolfBoy

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 8:59 pm

Еми.. та седмица на практика почти не съм спалалл от училище вкъщи- вкъщи чета някакви анализи и др глупости.. след това съм на тренировки.. и след тренировките(понеже оставам и на втората тренировка,която е за по-големите колани) едва ходя.. и като се прибера вкъщи се окаже че съм забравила да си науча.. по еди-какво си и тепърва почвам.. а не стига това.. а и вторник и сряда един вид две мои фр-та ме отвлякоха от вкъщи.. и нямах абсолютно никакво време.. и като отивах към училище съвсем малко ми трябваше да заспя както автобуса така и в трамвая- макар че бях права.. и като стигнх до училище.. съблякх си якето. и веднага легнах на чина.. и целия първи час дрямах.. от време на време се разбуждах и мърдах да не ми каже нещо госпожата..и после междучасието пак задрямах.. и звънеца вече е бил.. и чувам само госпожата " Айнур добре ли си" евам си изправих главата и казах " Да, госпожо, просто много ми се спи " , "Еми то на всички ни се спи "-като го каза това госпожата.. стана ми някакво кофти.. и като че ли се ядосах.. и следваото междучасие си изпих водата да се поосвежа малко.. та да не задрямвам така.. ама госпожата постоянно поглеждаше към мене.. а аз не успях да си науча хубаво.. колко ги учих тъпите думи и пак не ги научих.. само и единствено защото съм изморена.. и майка ми като се прибра и ми вика " Отивай да си поспиш !" аз-не ща.. казах й че няма да ходя да спя и че имам мн да уча.. тя проължи .. накрая си изнесох от вкъщи и отидох малко да се разтъпча.. взех си китайско и се прибрах.. и веднага почвам да пиша някакви тъпи съчинения и да чета за разни символи.. и не можах да отида на трен.. защото ако бях отишла сиг щях да припадна по средата още на първата.. а да не говорим за втората която щеше да е силова.. а много исках да отида на трен..
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 11:27 pm

Имам две двойки по Химия :maleee:
Не че това ме интересува де най-лошото хъммммм
еми, като се замислих да Изкълчих си китката (поне в даскалото мн играйме Канадска ;д) и тека друго нема ко

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Ишида Соуджиро Чет Дек 10, 2009 12:07 pm

ограбиха ме Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? 131960
Ишида Соуджиро
Ишида Соуджиро
Звуков Шиноби
Звуков Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 288
Точки от Коментари : 323
Регнах се на : 03.12.2009
Възраст : 33
Град/Село : Някъде в Монтана (в момента)

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

http://sunonline.webzen.net/Default.aspx

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Даисуке Намикава Чет Дек 10, 2009 12:09 pm

заболя ме гърлото хДДД
Даисуке Намикава
Даисуке Намикава
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 742
Точки от Коментари : 2139
Регнах се на : 06.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : Kiri

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue10/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (10/10)

http://noctisbg.daportfolio.com/

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Сатору Чет Дек 10, 2009 12:12 pm

Най-лошото тепърва предстои..
Сатору
Сатору
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Рак
Брой мнения : 339
Точки от Коментари : 963
Регнах се на : 05.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : In the middle of nowhere

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue1/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Даисуке Намикава Пет Дек 11, 2009 2:35 pm

разболях се хД
Даисуке Намикава
Даисуке Намикава
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 742
Точки от Коментари : 2139
Регнах се на : 06.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : Kiri

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue10/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (10/10)

http://noctisbg.daportfolio.com/

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Коринмо Изаши Пет Дек 11, 2009 2:36 pm

Биехме в УоУ Цели 2 часа и половина и ситгнахме до илидан,точно готови да го бием и ада му гепна Блейдовете. СЪРВАРА НИ ДИСКОНЕКТНА :@
Коринмо Изаши
Коринмо Изаши
Администратор
Администратор

Male Зодия : Водолей
Брой мнения : 1772
Точки от Коментари : 2881
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : ~ Добрич ~

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Намара Конахи Сря Яну 20, 2010 6:33 pm

Неска бе най - лошият ден в живота ми :
1.Станах в 12:20 и закаснях за 1 - вия ми час ( 12 : 40 )
2.Предложих на момичето , което харесвах и реших , че с нея ше се променя - тя напълно ме отряза
3.На път за Физкулкурния салон чантата ми се скъса и се спънах в нея - паднах в локва и целия бях мокър
4.Поради всички лоши факти не играх добре - тренера ми каза , че ако играя така , никога няма да вляза в отбора догодина
5.Отидох да се изпикам - едни супер злета от класа залостиха вратата -10 минути се мъчих да изляза
6.Изпуснах си тролея - 20 минути ходих в дъжда
7.Майка ми , ми откри двойките които криех от нея и ми намали джобните , както и ми забрани да стоя до късно на компютара ...

ТОВА БЕ НАЙ - УЖАСНИЯ ДЕН В ЖИВОТА МИ , АКО НЯКОЙ ПОСМЕЕ ДА СЕ ИЗБЪЗИКА , ПРОСТО НЕЗНАМ КО ШЕ СТАНЕ , НАЙ - МАЛКОТО Е ДА НАПУСНА ФОРУМА , А НАЙ - МНОГО ЩЕ Е ДА СЕ ОПИТАМ ДА СЕ НАТРОВЯ С ХАПЧЕТА ИЛИ КАТО СМОТАНО ЕМО ДА СЕ ОПИТАМ ДА СИ ПРЕРЕЖА ВЕНИТЕ ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Казимото Кируши Сря Яну 20, 2010 9:14 pm

Хатаке Айдоу написа:Неска бе най - лошият ден в живота ми :
1.Станах в 12:20 и закаснях за 1 - вия ми час ( 12 : 40 )
2.Предложих на момичето , което харесвах и реших , че с нея ше се променя - тя напълно ме отряза
3.На път за Физкулкурния салон чантата ми се скъса и се спънах в нея - паднах в локва и целия бях мокър
4.Поради всички лоши факти не играх добре - тренера ми каза , че ако играя така , никога няма да вляза в отбора догодина
5.Отидох да се изпикам - едни супер злета от класа залостиха вратата -10 минути се мъчих да изляза
6.Изпуснах си тролея - 20 минути ходих в дъжда
7.Майка ми , ми откри двойките които криех от нея и ми намали джобните , както и ми забрани да стоя до късно на компютара ...

ТОВА БЕ НАЙ - УЖАСНИЯ ДЕН В ЖИВОТА МИ , АКО НЯКОЙ ПОСМЕЕ ДА СЕ ИЗБЪЗИКА , ПРОСТО НЕЗНАМ КО ШЕ СТАНЕ , НАЙ - МАЛКОТО Е ДА НАПУСНА ФОРУМА , А НАЙ - МНОГО ЩЕ Е ДА СЕ ОПИТАМ ДА СЕ НАТРОВЯ С ХАПЧЕТА ИЛИ КАТО СМОТАНО ЕМО ДА СЕ ОПИТАМ ДА СИ ПРЕРЕЖА ВЕНИТЕ ...

Ауе къв ти е скайпа уе? xD

а И мИ Днеска и вчера бяха ужасТни дни..Като цяло не съм на дск,но ходих до него,но неочаквано нямаше8аз знаех,че нямаше..нашите не xD*И за 2 дена 4 дюнера..На басмче вече съм 51 килЪра xD А И торлея*машината на времето* само боксуваше в тоз Бургас..
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue1/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Накамура Аюми Сря Яну 20, 2010 9:25 pm

хД..Вашо е нищо..при мен стана баси и идиотщината..Но важното е че имам 4 за срока по физикаа ;Д
Накамура Аюми
Накамура Аюми
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Овен
Брой мнения : 1249
Точки от Коментари : 2613
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : Пловдив

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

http://worldofvile.usersboard.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Намара Конахи Съб Яну 23, 2010 4:44 pm

Тая по БГ ми каза , че ше имам 3 за срока...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Left_bar_bleue0/10Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица? Empty Re: Kое е най- лошото нещо, което ви се случи тази седмица?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите