Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Неджи&Хината Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Неджи&Хината Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Неджи&Хината

+2
Закия
Амабе Котоно
6 posters

Go down

Неджи&Хината Empty Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Вто Ное 24, 2009 10:32 pm

Глава I
Тренировката на Хината и Неджи

Имението Хюга
Хината отиде в кухнята и си направи ориз.
Неджи си стоеше в стаята като тренираше върху една боксова круша..
Хината си направи ориза и отиде в трапезарията да си го изяде. Седна на земята и си остави купичката на масата като почна да яде бавно с клечките си и от време на време да си пийва чай.
Неджи продължаваше да си тренира ...като спря с ударите и почна малко на тежести..
Хината се наяде и си изми купичката. След това отиде в залата за тренировки и започна да тренира на едно чучело.
Неджи реши да си вземе малка почивка като слезе до кухнята и си взе една минерална вода за да си пийне и дочу шум..
-Ха- ха..- прекъсващо се чуваше от тренировъчната зала. Чуваха се й силни удари. Хината удряше чучелото от всички страни с ръце и крака.
Неджи си пийваше от водата като отиде в залата и застана до вратата като почна да наблюдава Хината..
Хината продължаваше да удря чучелото като накрая не се сдържа и отскочи като го изрита в главата.
Неджи каза:

-Хината вкарваш прекалено много гняв в атаките си и така използваш повече чакра успокой се малко..
-А... ам.. да Неджи-кун.Извинявай! Ще се постарая повече..-каза Хината като леко приведе глава и го каза по-бавно..
Неджи каза:

-Няма нужда да ми се извиняваш ти си от главния клон на Хюга клана не забравяй ,че аз само трябва да те пазя и да подпомагам развитието ти Хината-сан..
Като пак си отпи от водата.
Момичето леко изви поглед настрани.
-Ам.. б..благодаря ти Неджи-кун..- каза Хината като почна да си играе с пръстите.
Неджи си хвърли шишенцето в коша за боклук и каза;

-Хината ще искаш ли да потренираш с мен?
-Ам.. еми.. добре.. Неджи-кун..- каза момичето като отпусна ръцете си до тялото.
Неджи отиде по средата на залата като си пусна Бякугана и си зае позата като каза:

-Хината ти нападай 1-ва..
Хината също включи Бякугана си и застана в позата си. Момичето отскочи и нападна първо като се опита да уцели една от точките на рамото му.
Неджи се отдръпна малко назад като отби нейната ръка с неговата и след това се опита да уцели и една точка в същата и ръка ..
Хината се изви настрани като мина покрай него и двамата застанаха един с друг в гръб. Хината приклекна и се обърна като го уцели една от точките на кръста му.
Само,че точно преди да го уцели неджи се обърна и й хвана ръката като така тя уцели друга точно ,но в ръката му и докато Неджи държеше нейната с другата си ръка и уцели точно точката за свиване и използване на ръката.
Момичето си погледна ръката и леко се уплаши. След това обаче тя се усети че еднта ръка на Неджи е заета и тя веднага изви ръката която той държеше и се превъртя покрай него като захвана ръката му в ключ. След това го блъсна напред и тръгна да му прави Byakugan Three Kicks.
Щом го блъсна и се опита да го ритне Неджи направи Eight Trigrams Palms Heavenly Spin ама по леко само колкото да спре Хината и да я отблъсне леко назад.
Хината се затича към него да му направи Eight Trigrams Aerial Attack .
Неджи се усмихна и каза;
-Май вече се ентусиазира да победи...
Като пак се завъртя секунда преди Хината да стигне до него и пак направи Eight Trigrams Palms Heavenly Spin и същата сила с която Хината удари се върна към нея...
Момичето бе избутано от вълната назад и падна по гръб. Тръгна да се изправя с много усилия и бавно малко по малко се изправи ,но едва се държеше на краката си. Главата й беше надолу,за това не се виждаше дали още ползва Бякугана или не. Момичето леко се полюля,но накрая намери стабилна поза със свити навътре колена.
Неджи каза:
-Хината май ти стига толкова за сега по добре си почини.
Като си спря Бякугана.
Момичето се строполи на земята.
Неджи леко се стресна и каза:
-Хината...-Като я повдигна на ръце и добави:
-Хината добре ли си..
-А. ам... добре съм...спокойно.-Каза тя като се изчерви.
Неджи каза:
-Ще те закарам до стаята ти да си полегнеш малко става ли..
Като я вдигна гушна си я и отиде бавно до стаята и като я сложи да си полегне на леглото и добави:
-Ако имаш нужда от нещо ми кажи.
-Ам.. благодаря ти Неджи-кун..добре съм- и тръгна да се изправя.
Неджи каза:
-Щом така казваш..
И излезе от стаята като си отиде в неговата съблече се и влезна да се изкъпи малко..
Хината си взе една хавлия и също отиде да се изкъпе.
Неджи си напълни ваната като влезна и се отпусна като си затвори очите и почна да се мисли за нещо.
Хината влезе под душа и си пусна вряла вода. Постоя така докато й се напълни ваната в която разтвори малко Вода от салвия скларея . Спря душа и се потопи под пяната във ваната си.

Глава II
Тайната на Хината

Неджи се осъзна след 20-мин стана сложи си една хавлия като си изсуши косата с една кърпа и след това пак си поседна на леглото като се огледа защото си търсеше нещо.
Хината стоя във ваната докато водата не изстина и излезе от нея. Изкъпа се под душа и се зави с хавлията като отиде в стаята си да се облече.
Неджи си се облече и слезе в кухнята и си направи едни сандвичи за ядене..
Хината се облече и си изсуши косата. Почисти си стаята и я подреди . След това седна на пода и почна да разглежда нещо,което беше скрила под килима.
Неджи си хапна няколко сандвича като му доскуча отиде и почука на стаята на Хината.
Хината прибра нещото пак под килима и каза:
-Влез!
Неджи отвори и каза:
-Хината искаш ли да излезем някъде малко на свеж въздух?
-Еми. добре..- съгласи се Хината и се изправи.
Неджи каза:

-Ходи ли ти се на Водопада?
-Съгласна съм..- каза Хината като погледна наляво.
Неджи се усмихна и след малко те тръгнаха.
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 5:04 pm

Глава III

На водопада



Полянката до водопада

Неджи и Хината пристигнаха като Неджи каза:

-Местенцето е точно както преди..


-Ам.. да.-каза Хината и се усмихна.

Неджи каза:
-Хината искаш ли пак да потренираме или по добре само да си почиваме?


-Еми.. не знам.. -каза Хината и почна да си играе с пръстите.

Неджи и се усмихна и каза;
-Тогава искаш ли да поплуваме и без това времето е хубаво?


-еми..не знам..- каза момичето и погледна настрани.

Неджи отиде до водата като си напълни шепичките с вода отиде след това до Хината и я поля като каза:
-Ето виж водата е топла..


Хината го бутна към водата като леко се засмя.

Неджи се спря на милиметър от падане във водата като се усмихваше и каза;

-Май някой се развесели...

И пусна малко чакра по ходилата си като направи няколко крачки върху водата погледна Хината и направи Eight Trigrams Palms Heavenly Spin като направо заля Хината с една вълна вода..


Хината направи Protection of the Eight Trigrams Sixty-Four Palms и се защити от водата след кота свърши вълната тя скочи към Неджи и го събори във водата.

Само че щом го събори той повлече и Хината със себе си..

Хината тръгна да плува нагоре.

Неджи изплува и се огледа.

Хината излезе малко по-настрани от него.

Неджи се усмихна и каза:
-Е сега как си...-Като почна да плува около Хината..


-Еми.. мокра.. -каза момичето и пак леко се засмя.

Неджи излезе и почна да се съблича.

Хината отиде по навътре към водопада.

Неджи остана по бански като пак скочи във водата и почна да плува.

Хината застана под водопада като затвори очи..

Неджи си плуваше наоколо като видя Хината и се усмихна като си помисли:
-Не знам защо ,но като е така изглежда много красива и сладка..


Хината го опръска.

Неджи се усмихна и се потопи под водата.

Хината се огледа .

Неджи излезе зад нея като я хвана през кръста и каза;
-Бу...


Момичето леко изпищя и след това се засмя като позна гласа на Неджи..

Неджи се отдръпна и каза:
-Добре ли си прекарваш?-Като пак почна да плува наоколо.


-Да..-каза тя усмихната..

Неджи вече леко се измори и излезе като си полегна на полянката.

Момичето се гмурна и поплува под водата. Видя интересно камъче на дъното и отиде да го вземе. Това й коства около 2 минути. Хината почна да си го разглежда под водата.

Неджи почна да се чуди къде ли изчезна Хината като си приклекна и се огледа..

Хината си разглеждаше камъчето и му се радваше.

Неджи си се оглеждаше като си каза;
-Абе ако не се появи до 5 мин влизам във водата.


Хината се огледа и намери камъче което също много приличаше на другото и него го разгледа и бутна двете камъчета в джоба си. Продължи да плува и да разглежда дъното.

На Неджи му писна и се метна във водата като се огледа и набързо видя Хината като тръгна към нея.

Хината ме усмихна като видя едно красиво цвете в една малко пещера и тръгна към нея.

Неджи продължи ама все още не можеше да я настигне...

Момичето влезе наполовина в малката пещера и откъсна цветето. Въздуха й вече привършваше. Хината тръгна да излиза назад от пещерата,но не можеше да излезе. Беше се заклещила.

Неджи най накрая я настигна като видя ,че се е заклещила и почна да и помага да се освободи..

от една малка дупка излязоха няколко малки балончета. Хината повече не можеше да задържа дъха си. Тя се завърташе във всички посоки, но не успяваше да се измъкне.

Неджи се доближи до Хината като я накара да се по успокой и почна там да прави нещо да се опита да освободи Хината от камъните в пещерата.

Тъй като ръцете на Хината бяха вътре в пещерата тя набързо се опита да направи Gentle fist на скалите , ама те бяха прекалено дебели. Момичето вече нямаше никакъв въздух. Въпреки това обаче тя направи една пукнатина в скалата.

Неджи се ядоса като видя пукнатината и направи Eight Trigrams Mountain Crusher като разби скалите..

Хината вече беше припаднала от недостига на кислород.В ръката си държеше цветето.

Неджи я хвана като набързо почна да плува нагоре и за нула време я изкара на брега като и сложи главата в скута си и й удари няколко леки шамарчета колкото да се свърне и каза;
-Хината ...хината осъзнай се..


-Аа.. извика Хината и бързо се изправи.

Неджи се по успокой като каза:

-Слава богу ,че си добре...и защо или за какво си жертва живота ако мога да те попитам?


-А.. ама аз не съм си жертвала живота за нищо..-каза тя като изплю малко вода настрани и извади камъчетата от джоба си и му ги показа заедно с цветето.

Неджи се усмихна и каза;

-Е добре важното е ,че пак си добре ако искаш вече може да си тръгваме..


-Еми..да.. -каза Хината и се усмихна- и без това вече цялата съм мокра. - Дрехите бяха прилепнали по тялото й.. тук-таме имаше някоя гънка.

Неджи се усмихна като се облече на бързо и каза:
-И впрочем повечето хора идват с бански да плуват...
Като си тръгнаха.


Последната промяна е направена от Хюга Хината на Чет Ное 26, 2009 6:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 5:13 pm

Глава IV

Битката между Акацки и двамата Хюга



Имението Хюга

Неджи и Хината се прибраха.

-Ама.. ам. аз не знаех,че ще плуваме..- каза Хината като си събуваше обувките.

-Добре няма проблеми ако искаш после да се срещнем в тренировъчната зала да потренираме?-каза Неджи, като също се събу и навлезе навътре..

-Еми.. може... само дето сега дрехите ми за тренировки да мокри..-каза Хината и изстиска ръкавите на суитчера си.

-За това казах после..измрънка момчето, като се качи в стаята си свали си дрехите и влезна да си метне 1 душ..

Хината също си отиде в стаята метна си дрехите на простора и си метна един бърз душ. Облече си една рокличка и зачака дрехите й да изсъхнат.

Неджи се изкъпа излезе сложи си дрехите за пране като си облече пак същия вид униформа и слезе в тренировъчната зала.

През това време Хидан дойде и почука със скитче по вратата.Хината не можа да чака повече облече си един друг екип за тренировките- тениска и къси панталонки и слезе при Неджи.В същия момент той каза:
-Май някой почука...-Като отиде и отвори..


Хидан го потупа по главата :
- Идвай за загрявка..


Хината чу гласа и отиде до вратата:
-Кой е този Неджи-кун?


Неджи погледна странно към госта :
-Не знам ама май иска спаринг..- като си пусна Бякугана и излезе навън..


- Супер!-зарадва се Хидан и излезе навън, като замахна със Скитче към главата на Неджи.Тогава момчето Хюга се наведе назад, като веднага след това направи Eight Trigrams Palms Heavenly Spin ..

Скитчето удължи дръжката си и започна да се върти около Неджи.

Какузу се появи до портата и се ядоса:

-Хидан,защо си без мен - за главата на Неджи дават 20 Милиона Рио.

Хината застана на вратата като скърши ръцете си..Изражението на лицето й се промени в тревожно.

Неджи не чакаше като видя ,че Хидан му е в обхвата и веднага направи Eight Trigrams Empty Palm като върна и скитчето към него..

Хидан каза :
- Оуу не.. Ся к'во да правя без чакра ? - като отново се опита да забие скитчето в Неджи..


- Хината Хюга е за мен - каза Какузу като се обърна,защото беше близко до вратата все пак ся дойде пусна Iron Mod като му стана черна ръката и наби един плесник на Хината.

Неджи се предпази от скитчето като пак направи Eight Trigrams Palms Heavenly Spin и след това каза;
-Хината внимавай..


Хидан се отдръпна и чакаше той да спре да се върти..

Хината се наведе и го изрита в краката. След това са облегна леко на вратата като попита:
-Според теб кой ще бие Неджи-кун или приятеля ти? Залагам 200 Рио,че Неджи ще го бие...


Неджи се метна пред Хината и каза;
-Хината изчезвай това са Акацки веднага аз оставам..


Дръжката на Скитче се удължи и се изстреля към Неджи..

Какузу я погледна и каза:

-Парите са най-важното нещо в света не трябва да се залага! -и след това с черния си юмрук удари към Хината.

Неджи пак направи Eight Trigrams Palms Heavenly Spin и блокира и Скитчето както и юмрука на Какузу ..

Скитчето обиколи кръгът веднъж и Хидан зачака..

Какузу изкара петте сърца сля се с тях и беше време за тежката артилерия:
-Катон:Зикаку!


Хината скочи нагоре и се затърча по покрива.

Хидан почна да подскача :
- Горещо горещо горещо...


Какузу се наслаждаваше на гледката.

Неджи направи Eight Trigrams Palm Heavenly Spin Absolute като можа да предпази и Хината ама вече почна да се изморява..

Скитчето се уви около Неджи и Хината докато Неджи се въртеше и когато спря то се заби и в двамата..

Какузу реши пак да стреля по друг начин.Пусна вода по земята и след това направи Райтон техника,като я пусна по водата и Хината и Неджи би трябвало да ги удря ток.

Изведнъж пред тях се появи Итачи, който каза:
-Вие нямате ли си друга работа?


Гоода дойде и застана до Какузу, като каза:
-Йо!


Хината изскочи иззад Неджи малко преди това като се опита да направи Eight Trigrams Aertial Palms на Какузу след което изчезна.

Тогава и Итачи го пърлеше светкавицата:

-Ми не!
Той беше използвал Iron Mod и си беше жив и здрав.


Скитчето се върна към Хидан още щом се удари в техниката на Неджи който каза;
-Да еба мама му да еба 1 път не съм Акацки и те ще нападнат точно мен късмет ми е направо..


Итачи хвана Какузу и Хидан и каза на Пейн:
-Нали си лидер, скарай им се малко! след което изхвърли двете деца.


Неджи и Хидан бяха опечени от техниката на Какузу :
- Мамка ти тъпо копеле да ти приличам на пилешко ?


-Да си правят каквото си искат, що да им са карам!-каза Пейн небрежно

Какузу уви Итачи в конци та да не може да избяга.

Хидан каза :
- Бате Пейн а Какузу ме изгори..


Хината се появи до Пейн като направи една миличка физиономийка и попита:
-Тоя със сърпа наистина ли работи за теб?


Хидан удари Хината със Скитче :
- Тъпа кучка внимавай как наричаш оръжието ми..


Неджи пушеше леко от техниката на Какузу ама се изправи и каза;
-Това стана мазало.. Ей вие сте си от Акацки не се бийте 1 вс друг ее.. не бийте и мен де..


-Мамка ви, като малките деца сте, само бели правите!-Извика вързаният Итачи, след което ме добави:
-Пусни ме бе шивач!


Какузу си тръгна като пусна Итачи от конците.

Год-а изчезна.

Итачи се изправи и каза на Хидан:
-Изчезвай и ти бе бела! след което си тръгна.


Хидан също си тръгна.
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 5:26 pm

готино е!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 5:32 pm

да качвам ли останалото което съм написала?.. а да и знам че тр да разказвам под друга форма.. и че по тоя начин повече става за пиеса..
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 5:36 pm

качвай всичко, но не с черен цвят плс

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 6:05 pm

Глава V

Последиците от битката



Неджи се усмихна и каза:
-По дяволите- искам да съм Акацки..- след което припадна от голямото количество чакра, което използва и главно от болката която изпита от тока..


Хината си хвана главата щото вече имаше цицина от ония със някаквото там оръжие и каза на Неджи..
-Брадчед.. не че нещо.. ама малко пушиш..


Неджи лежеше на земята и каза:
-Йе йе мълчи малко....че не си чувствам тялото..


Хината отиде до него и извади едно кремче от чантичката си. Наведе си и тръгна да му маже физиономията и тялото. Намаза му ръцете и лицето като каза:
- Нататък по-добре ти да се намажеш..


Неджи каза:
-Добре..благодаря за помощта.


-Можеш ли да се изправиш?-попита го Хината като го хвана за една от ръцете.

Неджи каза;
-Май да вече почвам да си усещам пак тялото..- като се подпря на Хината и бавно се изправи..


Хината го хвана през рамото като му помагаше да отидат до тренировъчната зала, която е на другия край на имението и единствена не беше изпепелена.

Те стигнаха и той поседна малко като каза:
-Извинявай ,че не можах да те защитя..


Хината го остави на земята като отиде в другата стая където бяха екипите за тренировки на бащите им и взе от там един както и малко чиста вода и две кърпи. Върна се при Неджи и каза:
-Макар раните да заздравяват по-бързо от мехлема те могат да се инфектират. трябва да ги промия..


Неджи каза:
-Не е нужда да го правиш нищо няма да ми стане само ми трябва малко почивка това..


-Не Неджи-кун...ако искаш сам го направи но си промий раните моля те..-каза хината разтревожено.

Неджи погледна на страни и каза:
-Няма да се инфектират ще си минат и така..




-Неджи- кун..- каза Хината и млъкна.. тя стана и тръгна към вратата.

Неджи само си мислеше как пак се е провалил в нещо и ,че дори и цената на всичко пак не можа да защити Хината като затвори очи и се опита да се изправи..

-Почини си Неджи-кун..-каза Хината изведнъж се обърна и го фрасна по лицето така че да изпадне в безсъзнание. и излезе за да построи къщата наново. Момичето отиде да купи първо дъски и дървени опори както и врати за стаите.

Неджи припадна..хД



Магазина за мебели

Хината дойде и купи 250 дървени дъски , 8 дървени опори, и хъртиени врати. Плати предварителни като каза да ги занесат в имението Хюга и си тръгна.



Имението Хюга

Хината се прибра и след около 15 мин след нея дойдоха два камиона които носеха купените строителни материали. Разтовариха ги и си тръгнаха. Хината взе някои от останалите строителни материали в двора и започна да поставя основите.

Хината постави три от основните греди, но не можеше да продължи,защото работата беше прекалено тежка за един човек. тя седна да една от гредите и почна да мисли от къде може да намери хора които да й помогнат.

Неджи излезе от някъде като отиде до Хината и каза;
-А удара беше ли нужен..


-Ам.. май не.. ама както и да е.. -каза Хината като леко се засмя.

Неджи си стисна юмрука и нищо не каза като само бавно се огледа наоколо.

-Цялото имение е в руини..-каза Хината и сведе глава.

Неджи каза;
-Знам ама ще го оправим има си време за всичко..


Итачи се появи заедно с 300 клонинга, които носеха всичко унищожено (мебели това онова), след това оправиха всичко и изчезнаха заедно с Итачи.

Неджи беше зяпнал и каза;
-ЛТД..ОМГ HAW...HUUUOMG...POWN...ЪЪЪ...и пак припадна..


Хината погледна напред и не примигна поне две минути.

Неджи си беше припаднал..

Хината го видя и се доближи до него. Видя че е припаднал и отиде до кладенчето след това се върна с една кофа студена вода и я изля на лицето му.

Неджи си изкара акъла като се изправи погледна Хината ,но нищо не каза като влезе, качи си се в новата стая и се затвори..

Итачи отново се появи, но този път с 10 клонинга, които започнаха да чистят навсякъде. Щом почистиха цялото имение и поляха градинката те изчезнаха.

Неджи си помисли ,че е полудял взе си едно хапче аспирин за главоболието ама после си взе още 30 изпи ги на екс след което взе и 10 приспивателни и тях ги изпи като заспа като труп на леглото..
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 6:14 pm

Глава VI

Истинските чувства



Хината се качи горе за да види как е Неджи. Почука на вратата ,но отговор не получи почука още два пъти. Същото. Накрая леко открехна вратата и попита:
-Неджи-кун добре ли си?- но пак не получи отговор. Тогава Хината влезе и го видя на леглото. Тя застана на едно място като статуя. Помисли си че се е самоубил. Очите й се напълниха със сълзи и тя бавно пристъпи към него. Момичето седна на леглото за да провери дали има пулс. Такъв не се усещаше. Момичето включи Бякугана си и видя,че още има чакра която протича през тялото му.
Тя въздъхна от облекчение и се огледа. Видя две празни опаковки аспирин и полу-празно шише с приспивателни. Момичето се приближи до него и си сложи ръката малко над носа му. Чувстваше че диша. Момичето леко го бутна по рамото,но нищо не стана Хината каза:
-Неджи-кун.. моля те събуди се..


Неджи си спеше и си сънуваше как е все още с баща си..

Момичето му се доспа след като гледаше как Неджи спи един час и легна на земята .

Неджи нещо не го държеше и се събуди като видя ,че кутията е с минала годност и чак тогава видя Хината на земята като се усмихна стана нежно я вдигна и я сложи в своето легло като дори си я зави и каза;
-Някой път и представа си нямаш какво чувствам към теб Хината...
Като я погали по главата и излезе от стаята да си по обиколи малко..


хината си сънуваше..айде няма да казвам кого сънуваше.. и си сънуваше. по едно време се обърна на другата страна и се сви на кълбо.

Неджи си свърши обиколката като отиде в кухнята да приготви нещо..

Изведнъж Хината се събуди дишайки тежко момичето се огледа и видя ,че не е на земята а на леглото на Неджи и него го нямаше.Тя се изправи и тръгна надолу по стълбите.

Те се срещнаха на Стълбите като Неджи държеше една пица и каза:
-Много бързо стана и защо си толкова изморена някой ще каже ,че си бягала...та искаш ли да хапнем?


-А.. еми. добре..-каза хината- На теб какво ти имаше?

Неджи каза;
-По добре да не ти казвам повярвай ми ела направо в стаята ми да хапнем...
Като тръгна нагоре..


-Еми.. еми. добре.. -каза хината и тръгна след него.

Те влезнаха в стаята и Неджи отвори пицата като каза;
-Заповядай взимай си ...
И той също си взе като си седна на леглото и почна да си похапва.


Хината взе едно от парчетата и го заръфа..

Неджи каза:
-Може ли да те попитам защо беше заспала на пода?
Като продължи да си хрупа парченцето..


-А.. ами.. тревожех се за теб..-каза Хината и спря да яде за малко..- наглеждах те около един час и накрая се унесох и аз в дрямка.

Неджи се усмихна и каза:
-Благодаря ти за любезността..
Като я погледна в очите и си дояде парчето.


Момичето остави остатъка от пицата си и го попита:
-Защо изпи онези хапчета?


Неджи каза:
-Не знам мисля си ,че не съм достоен да съм край теб дори не мога да те пазя и реших ,че ако ей така си замина може и да намериш някой по добър..
Като погледна на другата страна..


Момичето се хвърли към него и го прегърна:
-Не си виновен ти.. аз трябва да се науча сама да се защитавам и да не разчитам на ничия друга помощ..пък и ти си единствения човек, който познавам тук.. човек защото имам и няколко приятели животни- една катеричка една пеперуда и един много сладък язовец. Но ти ми трябваш тук, а не някъде другаде,защото и без това като пораснем трябва да станем едно цяло..


Неджи хем се изчерви ,но и леко се натъжи като прегърна Хината и каза:
-Само да знаеше и ти какво значиш за мен Хината и ти си единствения човек до мен ..единствения на който мога да разчитам и вярвам...


Момичето се усмихна и го гушна още по-силно

На Неджи му дойдоха прекалено много емоциите и целуна Хината по устата.

Хината леко се дръпна. Тя остана в шок. цялата почервеня и не мърдаше като гледаше право в Неджи.

Неджи погледна Хината после в страни и каза:
-Извинявай Хината не исках просто всичко днес ми дойде в повече и чувствата ми към теб леко се показаха ..
Като също си се зачерви леко..


Докато се осъзнае Хината го целуна ,след което и прегърна.

Неджи също я прегърна като я целуна по бузата и падна назад на леглото като каза:
-Хината ....-И чак очите му се насълзиха от щастие..


Момичето си затвори очите като легна до него.

Неджи каза:
-Значи и ти знаеш,че ще трябва да сме заедно когато пораснем..


-Отдавна.. разбрах го още когато навърших три години..-каза Хината и си сложи главата на рамото му.

Неджи си я гледаше като я погали по главата и каза:
-И ти какво мислиш за това?


-Еми.. така трябва да стане...-каза тя като леко се усмихна.

Неджи каза;
-Знам ,но те питам ти искаш ли да се случи?


-Честно ли? Да!-каза Хината като никога, без да овърта.

Неджи се усмихна и каза:
-И аз искам да се случи нас.Наистина много те харесвам..


И двата заспаха.
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 6:15 pm

Глава VII

Нов човек в живота на Хината



Момичето беше заспало. То се събуди и почисти стаята от трохите от пицата след това отиде в кухнята и приготви палачинки.

Изуна почука...

Хината отвори.
-Добър ден...-каза тя на непознатото момче.


-Добър ден.-Отговори Изуна..

-Кой сте вие?-попита Хината като леко си прикри зад вратата.

Изуна се подхили след което каза:
-Аз сам Учиха Изуна...Приятно ми е ...


-Хината Хюга..-каза Хината и леко се усмихна. -Заповядайте,влезте!- каза момичето като отвори вратата по-широко.

Изуна влезе...И се настани на канапето.

-Искате ли малко палачинки?-попита Хината като още седеше права?

Изуна каза:
-Ако може неми говорете на Вие по-добре е на Ти ...


-Ам.. еми. добре..-предполагам,че си дошъл тук,за да потърсиш Неджи-ний-сан.

Изуна каза:
-Не, за теб!


Хината цялата се изчерви и бързо отиде в кухнята.

Изуна направи няколко сийла и изчезна...

Момичето тъкмо занесе една чиния палачинки във хола,за да почерпи госта си. Като видя ,че е изчезнал Хината седна на земята и изяде една палачинка със шоколад.

Неджи се преоблече и си излезе на някъде.

Изуна пак се върна и потърси Хината.

-Хай..-каза Хината и се усмихна с леко поруменели бузи.

Изуна каза:
-Де са палачинките с шоколад ?!


Хината му подаде купичката като каза:
-Заповядай.. ако искаш има още в кухнята- и пак седна на пода.


Изуна си взе една след което е изяде а купичката остави на масата след което каза:
-Тези палачинки бяха прекрасни айде излезем навън,че тук стана задушно?


-А.. ам.. добре.. -каза хината и се изправи..- само ще може ли да ме изчакаш да се преоблека?

Изуна каза:
-Добре .-След което излезе навън и зачака.


Хината се качи в стаята си и се преоблече. Взе си чантичката и излезе.

Изуна пита:
-Сега на къде ?


-Еми.. не знам..-каза Хината като присви рамене.- Ти искаше да излезем.

-Аре към езерото.-Каза Изуна.

-Еми... добре..-каза момичето като леко се притесни. И те тръгнаха натам



Полянката до езерото

Изуна и Хината дойдоха ....
Изуна каза:
-Езерото е прекрасно.


-Да.. макар ,че водопада е по красив..-каза Хината като леко се усмихна.

Изуна се подхили след което направи няколко сийла целуна Хината и изчезна ..

Хината чезна. Тя бе объркана.





Глава VIII

Тренировката на Водопада



Полянката до водопада

Хината дойде и седна до водопада като започна да си мисли за Неджи и къде се е запилял.

Няколко змии се насочиха към Хината..

-Ааа... змияяяя.. -подскочи Хината като видя едно от змиите и се покатери на едно дърво.

Змиите изчезнаха.

Момичето се огледа,защото подозираше,че става нещо.

Неджи дойде като почна да се разхожда.

-А.. Неджи.. ето къде е бил..-помисли си момичето като го гледаше от високо.

Неджи си седна под едно дърво като се облегна назад и си затвори очите като си мислеше за Хината..

Хината го гледаше отгоре като се опитваше да види изражението му. Тя се наведе леко и взе че падна долу.

Неджи чу нещо отвори си очите огледа се и видя Хината като се усмихна отиде при нея и каза:
-Хината добре ли си?


-Ам.. даа..-каза хината като изглеждаше леко зашеметена ,а дрехите на Неджи ,които носеше в момента бяха й застанали на криво.

Неджи каза:
-А какво те води насам?


-А.. ай.. нищо реших да се поразходя малко..нали не ми се сърдиш,че ти облякох дрехите?-каза Хината с гузен поглед.

Неджи каза;
-Знаех си ,че това ми е познато..не нямам нищо напротив ако искаш да се поразходим малко..?


-Еми.. добре..-каза Хината като си отдъхна.

Неджи се сети за нещо и каза;
-Чакай малко ти не си тренирала вече от няколко дена искаш ли един спаринг колкото да си върнеш загубеното време?


-Еми.. добре..-каза Хината и погледна леко настрани. "Тъкмо ще проверя какво има по джобовете му" Мислеше си момичето през това време.

Неджи си зае позицията като си пусна Бякугана и каза:
-Ти нападаш 1-ва..


Хината хвърли няколко куная по него.

Неджи се помръдна няколко пъти и с лекота ги отбягна като хвана последния кунай и го метна обратно към Хината.

Хината го отбягна и скочи към Неджи. Момичето се опита да го удари с юмрук във челото.

Неджи отскочи назад като пропусна удара и се опита да и направи Gentle Fist право в корема..

Момичето блокира ударите с Gentle Fist.

Неджи продължи да се опитва да я удари..

Хината отблъскваше ударите докато не й писна и му удари една главичка.

Неджи залитна назад и каза;
-Това май не е позволено..


Хината го изрита и му направи Heaven's Dance of Hazy White.

Неджи само каза:
-Shit..
Като пое ударите и след удара падна на няколко метра от Хината като изплю малко кръв и пак изпадна в безсъзнание..


Хината се изплаши и спря Бякугана. Отиде до Неджи и го попита:
-Неджи-кун. добре ли си?


Неджи отвори очи и каза:
-Трябва да спреш да правиш тая техника по време на спаринг...


-А.. добре.. извинявай.. наистина..-каза Хината като леко се дръпна от него.

Неджи се изправи като не каза нищо повече и си тръгна към вкъщи с мислите :
-Утре сутрин ще имам голяма мускулна треска..
И изчезна.


Очите на Хината се натъжиха и момичето си тръгна към вкъщи само.

Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 6:25 pm

яки са!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 6:28 pm

Глава X

Новата техника на Хината



Къщата на Учиха

Хината дойде и почука на вратата.

Итачи отвори и видя Хината като попита:
-Какво има?


-Ам.. Итачи-сан.. може ли да ме тренирате?-попита хината като гледаше надолу.

-За какво по-точно да те тренирам? попита Итачи като взе една хавлия и си изсуши косата.Тъй като малко преди това Гурен и Конан го бяха измокрили. А Гурен го бе съблякла като Итачи беше останал по боксерки.

-Еми.. трябва да усвоя техники за далечен бой..това,че използвам главно Тайджутсу не ми помага- не винаги мога да се добера достатъчно близко до противника..-Каза Хината като не отлепяше поглед от земята.

-И какво по дяволите й има на земята, че я гледаш така? попита Итачи като покани Хината да влезе, след което добави:
-Първо, трябва да разбера какви са ти елементите.


Хината влезе и каза:
-Ам.. Итачи-сан.. погледнете се.. и ще разбереш какво й има на земята..-каза Хината и погледна настрани.


-Аа, чакай да се облека! ухили се Итачи и отиде в другата стая като се облече, след което се върна при Хината и каза:
-Та какви са ти елементите?


-Еми.. единия ми е въздушен а другия воден.. до сега само веднъж съм си използвала водния елемент..-каза Хината като вече го погледна.

-Аз имам воден елемент, ако искаш да научиш водни техники мога да ти помогна, да вървим към тренировъчната площадка на Учиха! каза Итачи и те изчезнаха.



Тренировъчното поле Учиха

Итачи и Хината дойдоха.

-Сега ми кажи какви Суйтон техники искаш да научиш, защото някой са по-специални от други и си имат определени юзъри.-попита Итачи като погледна Хината.

-Еми.. до сега не съм учила никакви Суйтон техники и не знам нито една от тях.. само Water needle technique.. и тази техника си я измислих,ако мога така да се изразя..-каза момичето като си играеше с пръстите си.

-Ами мога да те науча на Suigadan - Water Fang Projectile, Suijinheki - Water Encampment Wall, Suiryuudan no Jutsu - Water Dragon Projectile Technique също така и на Water Clone Technique!-каза Итачи.

-Май ще е най-добре да се науча първо на Water Clone Jutsu..-каза Хината като леко се замисли.

-Добре! каза Итачи и направи Baku Suishouha и наводни тренировъчното поле, след като направи няколко сийла и прошепна "Water Clone Jutsu" и от наводнения терен се повдигна вода, която прие образа на Итачи, след това Итачи хвърли един кунай по водния си клонинг и той се разпръсна на вода.
-Това е, не е много сложно, започвай да тренираш! каза Итачи.


Хината нагази във водата. Момичето затвори очи ,за да си спомни какво точно направи Итачи преди малко. Хината се съсредоточи и събра чакра. Момичето направи знак Тигър и отвори очи ,за да види дали ще се получи. Водата даже не помръдна. Хината отново затвори очи и събра 1/10 от чакрата си. Момичето си представи издигането на клонинга си от водата и оформянето му. Трябваше да прецени всичко до последната капка вода.Момичето съпоставяше своя въображаем клонинг с този на Итачи. Хината се увери,че е събрала достатъчно чакра,но въпреки това съсредоточи още малко и направи знака Тигър отново. Като отвори очи,за да види резултата.

И клонингът се получи.
-Браво! възкликна Итачи.


-Леле.. не знаех,че изглеждам така отстрани..-каза Хината ,но се разконцентрира и клонингът се разпадна.

Итачи се засмя.

-Ух.. -каза Хината с леко намусена физиономия като съсредоточи чакра в краката си и се издигна на повърхността на водата.

-Ще ти трябва ли още нещо?-попита Итачи като погледна към небето.

-Еми.. не знам.. най-вероятно да..може ли да ме научиш на Water Release: Water Fang Bullet или просто да мога да правя много водни клонинги?

-Съжалявам трябва да тръгвам, имам битка! каза Итачи и изчезна.

Малко след това Хината си тръгна.



Порно клуба +18

Неджи дойде и каза:
-Бях забравил това място...
Като си отиде на масата в края на клуба където беше най спокойно поръча си една Мента с Водка те му я донесоха като си извика 1 курва да му танцува на скута, за да си отоли мъката..


Неджи си тръгна.
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 6:29 pm

Глава XI

Борбата в стаята на Хината



Имението Хюга

Неджи се прибра отиде си в стаята като се съблече изкъпа се после се облече като слезе в тренировъчната зала и почна да тренира ..

Хината се прибра и си отиде в стаята.

Неджи продължи да си тренира..

Хината си взе едно плюшено пате което стоеше отгоре на шкафа й. Легна си на леглото и си го гушна.

Неджи се измори и отиде в кухнята като си свали горнището и си изкара едно шишенце минерална и си го отвори като почна да си го пие на екс..

Хината започна да задрямва.

Неджи си отиде в стаята като хвърли празното шише в коша за боклук след което се загледа в една снимка на баща си и той самия като малък ..

Хината заспа като си беше гушнала патето.

Неджи си излезе от стаята като се огледа видя ,че е прекалено тихо и отиде да види дали Хината се е прибрала като и открехна леко вратата и щом видя ,че спи се усмихна ,но нали искаше да му е забавно слезе за малко до кухнята като взе 1 шишенце сметана и 1 перце като се качи пак при Хината и й напръска ръцете със сметана като почна с перцето да и гъделичка нослето..

Хината се обърна на другата страна и омаза патето със сметаната.

Неджи каза;
-Чек малко...
Като и мина от другата страна и до минута и направи мустаци,брада,и чисто бяла коса от сметана...като едвам се сдържаше да не се разсмей.


Тогава хината се събуди и изпищя, защото й стана студено от сметаната-до преди 5 мин тя беше в хладилника и за това. Когато видя Неджи тя си погледна ръцете и направи една сърдита физиономия.

Неджи се усмихна и каза;
-Хайде де само си играя с теб не може ли?


Хината скочи върху него и почнаха да се боричкат.Хината изцапа Неджи със сметаната с която той я беше напръскал.

Неджи я тръшна на леглото като седна връз нея и почна цялата да я пръска като каза;
-Лоша Хината нацапа и мен..


Момичето затвори очи ,за да не й влезе нещо в очите. След което се опита да избута флакона от ръката му.

Неджи и хвана 1 та ръка и тъкмо и напръска цялото лице като тя му избута флакона и каза;
-Неее...


Момичето се опита да си махне със свободната си ръка сметаната от лицето си ,докато с другата се опитваше да издърпа неджи настрани.

Неджи почна да се смей като за световно и падна на леглото отстрани на Хината като се хвана за корема..

Момичето вече беше с две свободни ръце. Тя взе флакона и почна да пръска Неджи.

Само че флакона вече свърши като дори не можа да нацапа Неджи който продължи да си се киска от смях..

Момичето също се просна назад и почна да се хили.



Глава XII

Всички чувства са наяве



Неджи вече се успокой като се надигна и каза:
-Приличаш на снежен човек...или на Снежанка..едно от 2-те..


-А ти на замерян със снежни топки коминочистач.. виж какъв тен си хванал само..-и се засмя отново..

Неджи каза;
-Оууу ти ми ревнуваш от тена знаех си..


-Може би..-каза Хината и тръгна да се изправя.

Неджи каза:
-А и нали не се сърдиш за малката игричка която си спретнахме с теб?


-Не.. каза хината като нещо не я държаха краката и тръгна да пада.

Неджи на бързо я хвана сложи я да му седне в скута и каза;
-Хината добре ли си?


-А.. да.. добре съм.. спокойно..-каза Хината като се изчерви.

Неджи се усмихна като каза:
-Ей тук си оцапана..
Като се доближи до нея и я целуна по вратлето..


Момичето леко присви ръката към устните си..
-Ам...Неджи-кун.. и двамата сме целите в сметана...-каза тя като се усмихна..


Неджи каза:
-Знам и за това ми е още по приятно във момента да те целувам ,но ако искаш ще спра..
Като бавно по бавно и се премести от другата страна на вратлето..


Целите бузи на Хината пламнаха. Момичето не знаеше какво да прави.

Неджи продължи да си я целува и леко да си я лизва като от вратлето и се премести бавно на бузките и каза:
-Топла си успокой се ...
Като си я прегръщаше през кръста..


Момичето затвори очи.
-Н..Неджи ..кун..- каза тя тихо..


Неджи я сложи да си полегне като полегна до нея и почна да я целува по устата като и пускаше езиче и я галеше с ръце по тялото..

Момичето потръпна и отвори очи.

Неджи продължи да си я целува по устата като я гледаше в очите и леко и притвори очите като и каза:
-Хината обичам те...


Момичето отговаряше на целувките. То чувстваше тялото на Неджи толкова близко до нейното.
- Ai Shiteru Neji..kun..


Неджи както си галеше тялото на Хината бавно почна да и съблича горнището като пак почна да я целува по вратлето..

Хината го гледаше с един особен влюбен поглед като лекичко се усмихваше.

Неджи и махна суитчера като почна а и сваля и тениската с думите:
-Толкова си красива ...


Хината му помогна малко като си вдигна ръцете нагоре.След това леко се изправи и почна да го целува.

Неджи я прегърна през кръста и продължи да й отвръща на целувките като вплете пръсти в косата й..

Момичето започна да му откопчава горнището като не спираше да го целува.

Неджи бавно си спусна ръцете по тялото на Хината като и разкопча и сутиена след което и помогна и си махна горнището..

Момичето си сложи едната ръка на гърдите му като другата сложи на врата му и тръгна да пада назад.

Неджи се усмихваше топло като беше над Хината пак бавно почна да и се спуска с целувки от вратлето към гърдите като се подпираше с ръце на леглото..

Хината леко прещипа долната си устна със зъби,защото не искаше да разваля момента с думи..но не се стърпя и каза:
-Да не вземеш сега да ми изпиеш кръвта?


Неджи каза:
-Няма спокойно...
Като я хвана за циците и почна да и ги стиска лекичко и да я целува по зърната като от време на време и ги захапваше леко..


Момичето се засмя като леко го бутна от себе си.

Неджи я погледна странно и каза:
-Какво има?


-Еми.. н..нищо... каза момичето като се усмихна нежно..

Неджи си сложи ръката между краката и като почна бавно само да я разтрива и пак почна да я целува по гърдите като с другата си ръка просто се подпираше на леглото.

Момичето се чудеше какво точно прави Неджи и бутна ръката му.

Неджи се изправи като си затвори очите и каза;
-Хината...усещам май как не искаш да продължавам нали?


Момичето леко се изправи и го бутна настрани като застана върху него.. Наведе се и започна да го целува по врата.

Неджи се усмихна като почна да се наслаждава като я хвана за гърдите и почна да и ги обарва..

Момичето се притиска до него като почна да го целува с език.

Неджи си спусна ръцете по тялото на Хината като я хвана за дупето като и отвръщаше на целувките.

Момичето се изправи като свали панталоните и остана с клинче и гащички отдолу...

Неджи си махна и тениската като се усмихна огледа Хината и каза:
-Никога не съм те виждал така ...
Като стана до нея и я погали по бузите като пак я целуна по устата..


Момичето си затвори очите при целувката като му отвърна. Бавно те направиха полукръг като Хината пак се озова с гръб към леглото.

Неджи бавно я сложи назад за да полегне на леглото като каза:
-Хината ти си лижи и се наслаждавай..
Като и хвана клина и почна да и го сваля..


Момичето си стоеше като го гледаше. След като й свали клинчето Хината леко присви единия си крак и се поизправи като допря устните си до тези на Неджи.

Неджи се усмихна и се доближи до Хината като си я целуваше и пак си сложи ръката леко между краката и като си плъзна леко единия пръст по гащичките и ..

Момичето отвръщаше на целувките а през това цялото му тяло беше ужасно топло.

Неджи каза:
-Нека да продължа ти само се отпусни и си мръдни леко крака..
Като почна да и сваля и гащичките..


Момичето си отпусна крака и неджи й свали гащичките..Хината пак прехапа устни.

Неджи и разтвори леко краката като се доближи до Хината усмихна се и почна да я лиже между краката..

Момичето изпъшка и притвори очи.

Неджи продължаваше да си я лиже .

Момичето затвори съвсем очи като си беше прехапало долната устна.

Неджи си помогна малко с ръката като и разтвори леко срамните й устни и си вкара малко езика навътре в Хината като продължи да я лиже ама гледаше и да не и причини болка..

Момичето леко се изправи като дигна и Неджи . Двамата застанаха лице в лице.

Неджи я погледна и каза:
-Хината искам да слея тялото си с твоето..


Момичето го погледна леко изненадано. След това обаче свали ръката си надолу и тръгна да разкопчава ципа на панталоните му.

Неджи и помогна като си махна панталона и остана само по боксерки като погали Хината по главата.

Момичето се усмихна и го целуна по бузата. После по врата като слизаше малко по малко надолу. Прегърна го и го целуна с езиче.

Неджи и отвръщаше като си спускаше ръцете по тялото и..

Хината се усмихваше топло. Тя цялата излъчваше топлина.

Неджи си свали боксерите като почна да целува Хината по гърдите..

Момичето за няколко мига не помръдна като видя Неджи чисто гол.. След това тя го погледна в очите и му се усмихна.

Неджи се чувстваше много неловко ама все пак се усмихнеше да не покаже,че го е срам и каза:
-Хината готова ли си?


-Да...-каза момичето като се стараеше да не вземе да пламне...

Неджи сложи Хината пак да легне като мина над нея и бавно почна да й го вкарва навътре.

Хината погледна настрани. Тя почувства остра болка и притвори очите си.

Неджи и го вкара като усети как Хината рязко се стегна и каза:
-Успокой се ...


Хината погледна леко гузно като се опита да се отпусне.

Неджи си изкара пениса от Хината като я погали по тялото и я целуна по устата.

Момичето леко изпъшка и отвърна на целувката.

Неджи се усмихна и каза:
-Ако искаш да продължаваме както си е?


Хината леко с усмихна като каза:
-Да продължаваме...- и леко си притвори очите.


Неджи се усмихна като пак мина над нея и бавно й го вкара като се подпря с ръце на раменете й и почна бавно да го вкарва и изважда..

Момичето от време на време леко изпъшкваше..

Неджи забърза като си се подпря с една ръка на леглото ,че да не тежи на Хината ,а с другата почна да я обарва по гърдите като самия той поне чувстваше голямо удоволствие..

Момичето почна да се изпотява. Хината цялата гореше.

Неджи леко притвори очи като продължаваше в същия стил и се наведе като почна да я целува по вратлето..

Хината беше на върха на възбудата. Тя буквално гореше.
-Ai Shiteru ..Neji..-прошепна тихо Хината


Неджи се усмихна като също и прошепна:
-Ai shiteru Хината...
Като вече едвам задържаше и за това почна направо на макс speed като си затвори очите..


Хината вече почна да изнемогва. Очите й трептяха..
-Неджи-кун..-каза тя съвсем тихо..


Неджи си отвори очите като се усмихна и я целуна по устата като и пусна и езиче..

Хината само остави Неджи.
-Н-неджи..-прошепна тя като съвсем леко мърдаше устните си..


Неджи вече не издържа като неусетно свърши в Хината и само можа да стисне чаршафа с думите:
-Хината...


Хината отпусна главата си настрани като припадна. Вече нямаше никакви сили макар че цялото й тяло гореше.

Неджи се премести до нея като я гушна. Хината стоеше неподвижно.

Неджи я погали по бузата като я настани по удобно на леглото после я зави и пак си се сгуши при нея като заспа.

Момичето усети как телесната му температура вече почва да спада.

Неджи спеше като не я изпускаше от обятията си..



п.п знам че е малко брутално..
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 6:58 pm

готино е, но края е малко объркващ.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 7:01 pm

какво трябва да разбирам под объркващ? кажи ми за да мога да си поправям грешките..
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Закия Чет Ное 26, 2009 9:11 pm

Абе дейба тая Хината голямо дърво Неджи пак свърши цялата работа сам ....у дейба и мързел дейба..
Закия
Закия
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 611
Точки от Коментари : 760
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ~Димитровград~

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue2/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (2/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Коринмо Изаши Чет Ное 26, 2009 9:19 pm

Ее вие кви ФенФикове пишете ве перверзници хД
Коринмо Изаши
Коринмо Изаши
Администратор
Администратор

Male Зодия : Водолей
Брой мнения : 1772
Точки от Коментари : 2881
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : ~ Добрич ~

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Сабаку но Шонен Чет Ное 26, 2009 10:39 pm

Мдааа бе... Неджи&Хината... не, че Неджи не я направи на боламач ама както и да е + това Неджи обича Тен-Тен. [{ ;
Сабаку но Шонен
Сабаку но Шонен
Администратор
Администратор

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 1074
Точки от Коментари : 1812
Регнах се на : 31.10.2009
Възраст : 29
Град/Село : Димитровград

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

http://www.impulse.bg/White_WolfBoy

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 10:42 pm

ОБратното е.. Тен Тен обича Неджи! .. За Неджи не знам.. Ама Тен Тен го обича.. хД

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Закия Пет Ное 27, 2009 1:28 pm

Абе Неджи ще си направи сефтето с Тен Тен ,а после ко му пука ..хД
Закия
Закия
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 611
Точки от Коментари : 760
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ~Димитровград~

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue2/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (2/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Накамура Аюми Пет Дек 11, 2009 5:40 pm

Аз не мога го прочета заради белия шрифт !! ;Д хР
Накамура Аюми
Накамура Аюми
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Овен
Брой мнения : 1249
Точки от Коментари : 2613
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : Пловдив

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue0/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (0/10)

http://worldofvile.usersboard.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Наоми Амане Пет Дек 11, 2009 7:08 pm

Да..и аз.. хД Хината.. или смени цвета на шрифта или админите да сменят цвета на скина ^^ но по вероятно е Хината да смени шрифта.. хД
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Неджи&Хината Left_bar_bleue5/10Неджи&Хината Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Неджи&Хината Empty Re: Неджи&Хината

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите