Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Хентай Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Хентай Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хентай

+4
Коринмо Изаши
Иноуе Орихиме
Казимото Кируши
Амабе Котоно
8 posters

Go down

gggg Хентай

Писане by ???? Сря Ное 25, 2009 10:30 pm

Глава I (Началото)


Беше тъмна нощ. Асума и Ямато стояха върху лицата на Хокагета-та и си говореха.
- Асума! Я кажи ми... Как така привличаш.... жените? - изчервено попита го Ямато.
- Просто е приятелю. Дръж се като мен! - Отвърна с усмивка на лице Сарутоби. Двамата се засмяха бурно. Смехът им чуваше сенавътре в селото. По едно време Асума стана и Ямато му каза:
- Накъде си тръгнал?
- Имам ангажименти! Хехе! - След което Асума си тръгна. Ямато остана сам на лицата.

Асума вървеше лека по лека с цигара в уста. Нито звук не притесняваше Асума. Сен-сея се разхождаше като стигна до къщата си. Отвори вратата, но вътре светло. Светло като ден пък безлюдие владееше стаята. По едно време Куренай го целуна страстно като пусна езиче. Сарутоби стреснат я оттласна грубо, но щом видя любовницата си я хвана. Телата им бяха долепени, а двамата лежаха на дивана. Асума я прегърна като я целуна с език. Куренай отвръщаше като започна да разкъсва дрехите му. Асума само я целуваше и след като беше гол Куренай го блъсна някак си нежно, но се усети и грубостта. Юхи се качи на масичката и бавно започна да се съблича на романтична музика. След като двамата бяха голи Куренай хвана ръката на Асума и я сложи върху цицата си. След това тя започна да му го обхожда с ръце.

След десет минути двамата бяха в спалнята. Срамът на Асума беше отминал и вече бяха готови. Изненадата беше че под завивките имаше едно кестеняво момиче. Непознато на Асума. Асума легна и момичето започна да му го ближе с кръгови движения докато Куренай го задушаваше между гърдите си. След една минута се смениха. Кестенявото момиче започна да го целува, а Асума обхождаше тялото й с ръце като масажираше зърната й. През това време Юхи седна върху к*ра му и започна бързо нагоре надолу да мърда като така неговият х*й влизаше и излизаше от п****та й. След като Куренай беше "облечена в бяло", тя легна до Асума като гледаше двамата. Момичето продължаваше, но по едно време спря. Двамата се завъртяха и Асума започна да обхожда тялото й с език. Щом стигна до гърдите, той започна да ближе едното и да стиска другото като го мърдаше леко.

След няколко минути Асума продължи надолу като стигна до п***то й той й го разтвори с пръсти и започна да го облизва. По едно време се почука на вратата. Куренай слезна долу гола и отвори. На вратата беше Ямато. Юхи го покани като и той се качи горе. Куренай го съблече като допря гърдите си до тялото му. Асума си го вкарваше вагинално и анално докато Куренай и Ямато бяха в началото. Ямато легна на леглото като започна да си го вкарва навън навътре в Куренай. Сарутоби и момичето направиха поза 69 и така Асума свърши в нея. Ямато от друга страна бе много добър в тази област. Обстановката ставаше по-романтична, но нямаше как. Ямато го вкара анално в Куренай и Ямато свърши в Куренай.

След няколко минутки двете жени донесоха две шишета бири и то студени като ги разтръскваха между гърдите си.
- Ямато! После да не кажеш, че не съм те уредил! - Каза Асума като отпи от бирата и продължи да *б* Куренай, а Ямато започна с новото момиче. Двете момичета правеха заедно нещата. Момичето го лижеше на Асума, а Куренай на Ямато. Така двете бяха наведени и нощта продължаваше.

/Сори ако някой се е обидил! Кажете си мнението за да знам дали да правя утре втора глава?!/

????
Гост


Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Амабе Котоно Чет Ное 26, 2009 2:03 pm

еми.. това е малко груб хентай..долу-горе си оцелил атмосферата, но мислиш ли че Асума и Куренай (който в анието принципно са хипер влюбени един в друг) ще го правят точно по този начин? а ако става дума за тукашната куренай-вярно тя е малко по-грубичка.. ама не съм сигурна че ще се държи точно по този начин..
Амабе Котоно
Амабе Котоно
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Female Зодия : Рак
Брой мнения : 521
Точки от Коментари : 674
Регнах се на : 04.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : София

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue0/10Хентай Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Казимото Кируши Чет Ное 26, 2009 2:30 pm

Мен ме накефи написаното от Асума и тва е якото на фиковете-Създателя мисли какво и как да го прави затова нека да не съдим по анимето,мангата или форума^
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue1/10Хентай Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Иноуе Орихиме Чет Ное 26, 2009 4:07 pm

Фен Фика цепи мрака поне според мен... А и е по герой от форума поне така разбрах.. чакам втора глава с нетърпение! ^_^
Иноуе Орихиме
Иноуе Орихиме
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Скорпион
Брой мнения : 330
Точки от Коментари : 374
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : Габрово

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue0/10Хентай Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Коринмо Изаши Чет Ное 26, 2009 4:32 pm

Много як фен-фик (:
Включи още от героите във форума
Хентай 154460
Коринмо Изаши
Коринмо Изаши
Администратор
Администратор

Male Зодия : Водолей
Брой мнения : 1772
Точки от Коментари : 2881
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : ~ Добрич ~

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue0/10Хентай Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by ???? Чет Ное 26, 2009 4:33 pm

Хюга Хината написа:еми.. това е малко груб хентай..долу-горе си оцелил атмосферата, но мислиш ли че Асума и Куренай (който в анието принципно са хипер влюбени един в друг) ще го правят точно по този начин? а ако става дума за тукашната куренай-вярно тя е малко по-грубичка.. ама не съм сигурна че ще се държи точно по този начин..

Хината! Това, че използвам имената на героите от форума не означава, че се съобразявам с характерите им. Мога да направя Асума да бъде като кученце и Куренай да е някаква супер перверзна, но не. Тъй че мерси за коментара.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Наоми Амане Чет Ное 26, 2009 4:53 pm

Хммм..ами..като за начало.. (демек първи хентай фенфик) е добре.. само да ти дам съветче..не бързай толкова.. в смисъл..описвай нещата по добре..обстановката..времето..можеш да сложиш малко ефекти..самите герои.. ако си Асума.. те съветвам докато изучаваш тялото на Куренай.. (опипваш я) се спри на една точка малко по дълго време но не прекалявай..прим за гърдите и можеш да отделиш около 4 реда.. и тфа с Ямато и Куренай беше просто върха.. ХД той влиза и веднага почва да я ебе... ;Д затфа ти казвам да не бързаш толкова.. ;) нека да се поцелуват малко..малко опиптане..игрички ала бала..и тогаа чак да и го вкара.. хД Надяам се да се вслушаш в съветите.. ^^ не те опреквам или нш от сорта..напротиш..доста е добър за първи хентай но ми е инт кфо ще се случи в 2рата глава тъй че.. Даай още ^^
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue5/10Хентай Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Тора Пет Дек 04, 2009 8:41 pm

брех че ме изкефи хДД бр. :632:
Тора
Тора
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Брой мнения : 364
Точки от Коментари : 874
Регнах се на : 13.11.2009

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue0/10Хентай Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Накамура Аюми Пет Дек 11, 2009 5:50 pm

Хъм кат за фирвия ти фик става..Но би трябвало да се постараеш малко в описването на ситуациаята ..Бая сухичко си е..Ако искаш мога ти дам един два съвета за по качествено писане!!
Накамура Аюми
Накамура Аюми
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Овен
Брой мнения : 1249
Точки от Коментари : 2613
Регнах се на : 02.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : Пловдив

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue0/10Хентай Empty_bar_bleue  (0/10)

http://worldofvile.usersboard.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Даре мо Наи Пет Дек 11, 2009 5:58 pm

Бива.. Ама моите си ме по кефят.. :)
Даре мо Наи
Даре мо Наи
Звуков Шиноби
Звуков Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 358
Точки от Коментари : 548
Регнах се на : 01.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue6/10Хентай Empty_bar_bleue  (6/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Наоми Амане Пет Дек 11, 2009 7:06 pm

Накамура Аюми написа:Хъм кат за фирвия ти фик става..Но би трябвало да се постараеш малко в описването на ситуациаята ..Бая сухичко си е..Ако искаш мога ти дам един два съвета за по качествено писане!!

Изу я погледни нагоре мойто мнение.. виждаш ли разлика м/у мойто и твойто? не,нали.. хД
Тъй че пич.. ади стягай се и вложи всичко което си научил наскоро в следващата глава ^^ накарай ни да се гордеем ^^ ХДДДД
Наоми Амане
Наоми Амане
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 1588
Точки от Коментари : 3046
Регнах се на : 03.11.2009
Възраст : 29
Град/Село : -КоСмОсА xD

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue5/10Хентай Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Даре мо Наи Пет Дек 11, 2009 7:20 pm

Вижте моито и кажете дали да го продължа заради вас.. :)
Даре мо Наи
Даре мо Наи
Звуков Шиноби
Звуков Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 358
Точки от Коментари : 548
Регнах се на : 01.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Хентай Left_bar_bleue6/10Хентай Empty_bar_bleue  (6/10)

Върнете се в началото Go down

gggg Re: Хентай

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите