Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Кафенето Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Кафенето Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кафенето

4 posters

Go down

Кафенето Empty Кафенето

Писане by Сабаку но Шонен Съб Дек 05, 2009 10:44 am

. . .
Сабаку но Шонен
Сабаку но Шонен
Администратор
Администратор

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 1074
Точки от Коментари : 1812
Регнах се на : 31.10.2009
Възраст : 29
Град/Село : Димитровград

Атрибути
Наказателни Точки:
Кафенето Left_bar_bleue0/10Кафенето Empty_bar_bleue  (0/10)

http://www.impulse.bg/White_WolfBoy

Върнете се в началото Go down

Кафенето Empty Re: Кафенето

Писане by Даре мо Наи Вто Дек 08, 2009 10:49 am

Лий влезе и поръча " Две кафета за вкъщи (Ами ако не пие кафе..) . Дайте ни и някакво сокче... (не знам кво убича) от всички видове.. и пепси и кола ииии някой сандвич ако може.. След което момчето награби огромната поръчка и се запъти към къщата си.
Даре мо Наи
Даре мо Наи
Звуков Шиноби
Звуков Шиноби

Male Зодия : Скорпион
Брой мнения : 358
Точки от Коментари : 548
Регнах се на : 01.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Павликени

Атрибути
Наказателни Точки:
Кафенето Left_bar_bleue6/10Кафенето Empty_bar_bleue  (6/10)

Върнете се в началото Go down

Кафенето Empty Re: Кафенето

Писане by Амая Съб Дек 12, 2009 4:08 pm

Амая доиде и седна на една маса и крастоса крака.

Амая
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Брой мнения : 179
Точки от Коментари : 195
Регнах се на : 17.11.2009

Атрибути
Наказателни Точки:
Кафенето Left_bar_bleue1/10Кафенето Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Кафенето Empty Re: Кафенето

Писане by Амая Съб Дек 12, 2009 4:12 pm

Тя си тръгна

Амая
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Брой мнения : 179
Точки от Коментари : 195
Регнах се на : 17.11.2009

Атрибути
Наказателни Точки:
Кафенето Left_bar_bleue1/10Кафенето Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Кафенето Empty Re: Кафенето

Писане by Хинамори Аму Нед Фев 07, 2010 6:14 pm

Сакура влезе безизразно в кафенето и огледа масите, които бяха почти празни. Насочи се към една, близо до прозореца и седна като кръстоса краката си. "Какво си мисли?" Ядоса се тя. "Писна ми, защо... Защо не ме слуша като му заповядвам да чувства друго? Защо не е студено и безчувствено, а изгарящо горещо..." Въздишка се отрони от гърдите й. Едно момиче се приближи до нея да й вземе поръчката.
- Един чай с мед и лимон - каза след кратка пауза. - Чакайте дайте ми по-добре и една текила... - Момичето изчезна, а Сакура подпря брадичката си и се загледа през прозореца. Вятъра си играеше с клоните и листата на едно дърво. "Толкова много въпроси и толкова малко отговори." За да се разсее, момичето извади от чантата си една книга, постави я на масата и си подпря главата каза зачете: "Медицинско нинджуто - Лесни и ефикасни техники техники". Минаха няколко минути и сервитьорката донесе чая и текилата. Сакура погледна двете чаши и се протегна напред да поеме тази с алкохола, но в последния момент ръката й се отмести и хвана другата чаша. "Явно няма да се напивам. Сигурно и без това ще е тъпо. Като не ти изнася и те боли да вземеш да се напиеш. Тсунаде поне каза, че помагало да се преодолее болката, въпреки че не е решение." Момичето въздъхна и пое чашата като отпи малка глъдка от течността, която се разля по гърлото й и стопли тялото й. "Нима бях толкова заслепена, че да не се усетя, че това беше Шикамару, а не Саске? Толкова много ли го искам, че дори не обърнах внимание? Въпреки знаците, внезапната му поява, желанието му и всичко останало... Аз ги пренебрегнах с надеждата, че все пак може и да се е променил... Но сбърках. Вероятно никога няма да се промени. Искам да го забравя, твърде дълго наранява сърцето ми, но защо тогава то пак иска само и единствено него? Защо... Защо продължавам да мисля за него? Защо всяка една моя част от тялото ми се радва, когато го видя, когато е близо до мен. Не мога повече, това не се издържа! Не мога..." Една сълза се стече по бузата й и капна върху страниците на книгата.
Хинамори Аму
Хинамори Аму
Администратор
Администратор

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 821
Точки от Коментари : 851
Регнах се на : 02.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Heaven and Hell

Атрибути
Наказателни Точки:
Кафенето Left_bar_bleue0/10Кафенето Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Кафенето Empty Re: Кафенето

Писане by Хинамори Аму Вто Фев 09, 2010 9:35 pm

"Трябва да се стегна! Не мога да се позная така..." Сакура изтри очите си. "Трябва! От сега нататък ще действам импулсивно и няма да мисля." Чашата с алкохола не беше пипната изобщо, за разлика от другата с чая. Момичето я допи и погледна разтворената книга на масата. Там, където сълзата й беше паднала, страницата се беше навлажнила и станала на вълнички. "Да му се невиди..." Затвори книгата и я прибра в чантата си, стана, плати сметката и излезе.
Хинамори Аму
Хинамори Аму
Администратор
Администратор

Female Зодия : Близнаци
Брой мнения : 821
Точки от Коментари : 851
Регнах се на : 02.12.2009
Възраст : 31
Град/Село : Heaven and Hell

Атрибути
Наказателни Точки:
Кафенето Left_bar_bleue0/10Кафенето Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Кафенето Empty Re: Кафенето

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите