Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Предлагам... - Page 7 Rasengan


Join the forum, it's quick and easy

Добре Дошли!
Това е едно Класическо Наруто РПГ.
Хем Развивка , Хем Фън.

Предлагам... - Page 7 Rasengan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предлагам...

+27
Ирагуро
Нао
Яманаши Мизу
Утака Масуке
Накамура Аюми
Ан Хагуя
Хирой Акароми
Намара Конахи
Пейтън Хаято
Шин Найто
Макс
Сатору
Ди Лиор
Скорпио Масаки
Шидан Симдаре
Казимото Кируши
Даисуке Намикава
Тора
Став
Хиро
Хитачи Ямато
Наоми Амане
Йошико Харуко
Изука Йоши
Фуджисала Ичиро
Коринмо Изаши
Сабаку но Шонен
31 posters

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Казимото Кируши Съб Фев 20, 2010 7:43 pm

Хрис,Хрис..Знаеш,че бликам от предложения и идей xD

1-Во..

За Уеъпъните..:
-Защо при тях също да няма да търсят някое оръжие или Тен-Тен,защото тя в Анимето не е толкова често показвана, а и е показвана на различни местоположения,и дори тези от другите села ако искат да се специализират в т'ва да я принудяд,подкупят или нещо от тоя род,за да им покаже някой неща.

2-Ро..

Относно мен xD

Искам да ме направиш сенсей на някой отбор или пък да преподавам в Академията,а не само некфи измислени сенсейчета..помисли..

3-то
Предлагам ти поне един от новите модове,да е Админ,защото ще се измъчваме когато трябва да добавят нещо или да направят някой бъг в Админ панела и тн..Просто си помисли зат'ва и кажи.. И т'ва е кат имам още идей щи кая xD
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue1/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Ан Хагуя Съб Фев 20, 2010 7:47 pm

Относно второто - съгласна съм! xD Поне нека да има реални сенсеи, а не измислени.. Предлагам... - Page 7 562303
Ан Хагуя
Ан Хагуя
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 688
Точки от Коментари : 1788
Регнах се на : 01.01.2010
Възраст : 113
Град/Село : Сууна о.О

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue/Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (/)
Възраст:

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Хитачи Ямато Съб Фев 20, 2010 8:58 pm

Неможе да си сенсей! Трябва да си джоунин! А в Академията ... трябва да кандидатстваш с много изпити ... много теория ... много изпитания ... и не получаваш кой зн кво !

Модераторите са всъщност почти като админи! Под ниво на админ! Все едно тия дето са Админи са Роот Админ (главни) а Мод са Админи хДД щото Модераторите могат да променят профилите и да влзиат в админ панел! Но има и неща коит онемогат да праят !
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Нао Съб Фев 20, 2010 9:38 pm

Предлагам да се включи още една специализация .Познайте коя..Еми..Шпионин,т.е нещо като..Кабуто..или мноу други .Предлагам за тях също да има лек бууст от към статове и да се учат специално примерно от кагето на селото и почти постоянно да са на мисии да разузнават,да се "превъплащават" в друг..и така,за да се научи повече информация за селата..Е? :/

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue1/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Хитачи Ямато Съб Фев 20, 2010 9:43 pm

това е по-скоро JOB ... в смисал ... работа хД ... предназначение ... кагето трябва да те избере или ти да се натиснеш :D и съответно да покажеш какво можеш!
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Казимото Кируши Съб Фев 20, 2010 11:41 pm

Хитачи Ямато написа:Неможе да си сенсей! Трябва да си джоунин! А в Академията ... трябва да кандидатстваш с много изпити ... много теория ... много изпитания ... и не получаваш кой зн кво !

Модераторите са всъщност почти като админи! Под ниво на админ! Все едно тия дето са Админи са Роот Админ (главни) а Мод са Админи хДД щото Модераторите могат да променят профилите и да влзиат в админ панел! Но има и неща коит онемогат да праят !

Аз съм напълно..НЕСЪГЛАСЕН С ТЕБ! Мога да бъда сенсей,виж като пример Ирука,а и не ти ли омръзна да пишеш в Акдемията от името на некфи измишльотини сенсейчета дет нямат собствен вкус и всеки път е различен и тн??? Просто "ВИ" правя улеснение.. А за нещата,забелязах днес,след като старата спам зона отиде в новини,видях колко много права имат Айдол и Хинамори..Просто си личеше,че са бъкани с права и манийки..^^
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue1/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Ан Хагуя Нед Фев 21, 2010 11:14 am

Значи.. от думите на Хрис се разбира, че Габз и Айдоу са "почти админи" xD
Иван.. иска да е сенсей.. ;d

от името на некфи измишльотини сенсейчета дет нямат собствен вкус и всеки път е различен
<< Това е напълно вярно. Поведението на сенсея зависи от настроението на Хрис или "полу-админите" >.< .. Някои минават с 2 поста по 2 реда академията, а други с 6 поста по 10 реда. xD Няма да давам примери..


И последно.. Защо не направите така, че постовете в рп-то да са най-малко по 6 реда например ?? .. Виждала съм как някой отива на площадката и казва: Той събра чакра, концентрира се и започна с техниката. => 9 думи.. а някои пишат по 19 реда за същото.. все пак..
Ан Хагуя
Ан Хагуя
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Female Зодия : Везни
Брой мнения : 688
Точки от Коментари : 1788
Регнах се на : 01.01.2010
Възраст : 113
Град/Село : Сууна о.О

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue/Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (/)
Възраст:

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Намара Конахи Нед Фев 21, 2010 12:09 pm

1.Ние сме си Модове , никъв "Админ Панел" не виждам , а и как ще има при положение , че нямаме права дори и в "Новини" ?
2.Съгласен съм с Иван , само че би трябвало да има тест , който ако го минете - ставате НАЧИНАЕЩ СЕНСЕЙ В АКАДЕМИЯТА и печелите по 60 руо на седмица ( автоматично ) , но ще имате ограничения в това колко тренировки на ден можете да направите ! Ако пък не минете - имате право да се пробвате отново след месец , като теста ще е различен ! На всеки 2 месеца ще си вдигате ранга и съответно заплата : Начинаещ Сенсей в Академия ( 60 руо на седмица ) --> Сенсей в Академия ( 100 руо на седмица ) --> Опитен Сенсей в Академия ( 140 руо на седмица ) --> Старши Сенсей в Академия ( 200 руо на седмица ) . Също така Генин с високо интелектуално равнище ( х > 60 , където х = Интелекта на героя ) може да преподава почасово в Академията , като за 2 часа ще получава по 5 руо , но през тези часове неможе да ходи никъде другаде освен в Академията !
3.Омръзна ми с тези редове ! Разказвачите гледаме повече смисъла и правописа , от колкото обема на тренировката . Разбира се , колко по - голями са били пост - овете ти , толкова по - добре е за теб , тъй като лично аз по обема се водя колко статс да дам освен техниката / умението .

Айде да предложа сега и аз нещо ...
4.Предлагам вкарването на скруулове и "Магазин за Свитъци" . Това ще подпомогне "мързеливите играчи с много пари" , защото предлагам скрууловете да се четат , като книги , а не "Той/Тя огледа добре скруула . Прочете го и беше време да пристъпи към тренировките / опитите ..." ! Казах , че ще подпомогне тези , които не обичат да пишат , тъй като успешно прочетен скруул ще намали времето за учене двойно . Също така скрууловете трябва да се вкарат , защото има много "уникални техники" , които се знаят от един персонаж или от определено село в анимето , а някои хора могат да не искат да са от това село ,а да са примерно от Коноха и да искат да станат Кукловоди . По този начим могат да вземат свитъците относно Кукловодството и да станат Кукловоди , макар това да е специализацията на Суна . Ето цените при обикновенните техники :
*Ранг Е техника - 5 руо
*Ранг Д техника - 15 руо
*Ранг Ц техника - 40 руо
*Ранг Б техника - 80 руо
*Ранг А техника - 160 руо
*Ранг S техника - 250 руо
А цената при "уникалните техники" ще бъде избор на Админа/Модератора . :)

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Хитачи Ямато Пон Фев 22, 2010 6:19 pm

явно четете през редовете! Ясно бях написал, че е възможно да си сенсей на Академия и неможе да си сенсей на площадка щото си Чуунин! Изпит за академията ще има но не скоро! Като се понасаберат повечко чуунини и желаещи тогава! // Айдоу предложенията на мен директно!

скролове може да пусна но само с началните нива ... а това значи че никой няма да ги купува щото може да си ги учи при сенсей ... абе аз съм напрайл магазинчета раоти ... ама не всички ги виждат ... нямате права да ги видите! Има мнооого работи, които няма да се виждат от играчите ... защото развивам играта не само в тренировъчни площадки .... трренировки и мисии като цяло ... но хайде да не влизам в подробности !
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Нао Вто Фев 23, 2010 8:41 am

Предлагам да се направят и площадки за специализиране в Ото,защото така както е ся нито аз нито Ягуро може да ходи в Коноха>мразят ни .И никой няма да иска да ни тренира в Коноха ..

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue1/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Намара Конахи Вто Фев 23, 2010 3:18 pm

1.В този случай обаче трябва да има само 2 Площатки - При Орочимару и При Кабуто
При Кабуто - Специализиране в Медицинско Нинджутсу .
При Орочимару - 5 - те Нинджутсу Елемента . За да отиде трябва да имате уредена среща иначе ще чакате някой да се появи от никъде .

2.Предлагам в Профилите да се вкара Репутация .
Репутацията ще се вдига като откриете някое "ново" местенце в някое село или извършване на някоя трудна мисия .
Репутацията ще е само на селата , в които сте били . Примерно аз от Коноха знам само 1 място - Тренировачната на Какаши , което ми дава 2 % репутация в Коноха . Но пък в Кири ме знае Мизукагето , учениците от Академията и няколко сенсея , което ме прави "средно" известен - 35 % Репутация .
При Добро шиноби - високата ви репутация ще ви помага , ако сте ранен в мисия и селянин или шиноби , който ви познава ви срещне ( НПЦ или играч ) . Също така репутацията показва и каква част от селото знаете .
При Лошото шиноби - високата репутация ще ви вреди - ако селянин от някое село , в което имате висока репутация ви види може да каже на Кагето , че сте се навъртали еди къде си и ако не се усетите бързо да се махнете ще пратят елитни шинобита да ви "отстранят" .


Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Хитачи Ямато Вто Фев 23, 2010 6:57 pm

Айдоу нима четеш мислите ми? Това го бях мислил от доста от давна хДД сега мисля да го прая (съвсем скоро)

Относно Ото ... те ще са преебани! При Кабуто ще може да се тренира и при Оро ... а сенсеи обикновени ще има малко! И ще са нередовни всички! В смисал ... Оро не винаги ще се занимава с вас ... и другите също! Казвате си преебано! Да! Но пък Ото си има и други сили! Например шансът ако имаш генкай да получиш Кърс сийл или ако нямаш .. да получиш Операция. Възможността да се развиваш много по бързо ... да дигаш рангът си чрез мисии ... а не чрез изпити ...
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Нао Вто Фев 23, 2010 6:58 pm

Добре,добра идея колегa xd
Значи имам едно предложение .Ами освен тези 4 така да нарека главни села има и още други .Кумогакуре,селото скрито в звездите и мн.други .Просто така сме много ограничени и можем да ходим само до тея селца .И при войната всяко село ще участва някак си,и ще се разшири повече форума .Ако приемете нещо..кажете :]
И тъй,разбрах за мисиите,ся вижте туй предложение.. :]

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue1/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Хитачи Ямато Вто Фев 23, 2010 7:02 pm

Кой бил ограничен? Опрайх пътищата и вече пише .. От Коноха , От Суна ... тоест вие няма как да знаете пътят към друго село освен ако Админа не ви опътва по табели ... или трябва да питате някого ... вече може да се ходи навсякъде хДД ... примерно тръгваш от Ото ... и се луташ ... когато стигнеш до даден район като .. Кумогакуре .. Иуагакуре ... или друго село ... правя нова тема .. и там пишеш ... и ... мисълта ми е, че може да ходиш навсякъде ...
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Ирагуро Съб Фев 27, 2010 6:41 pm

Предлагам да се направи отделен раздел за зодийте защото има доста теми за зодийте!
Ирагуро
Ирагуро
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 73
Точки от Коментари : 16
Регнах се на : 10.02.2010
Възраст : 28
Град/Село : Варна

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by ???? Съб Фев 27, 2010 6:42 pm

Аз лично отхвърлям предложението ти, защото...е малко тъпо хД . Сега ще потрия малко темички за зодиите, но чак пък ОТДЕЛЕН РАЗДЕЛ за тях o_O

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Ирагуро Съб Фев 27, 2010 8:25 pm

Имам предвид в темата Други xD Защото там като Забавление такъв раздел...
Ирагуро
Ирагуро
Пясъчен Шиноби
Пясъчен Шиноби

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 73
Точки от Коментари : 16
Регнах се на : 10.02.2010
Възраст : 28
Град/Село : Варна

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Намара Конахи Нед Фев 28, 2010 9:09 pm

Както Крис ( Ирикаши Ягуро ) каза - защо е нужно толкова "развлекателни" ( бих ги нарекал спам ) теми ? Не можете ли да се съсредоточите върху РПГ играта ? Има Импулс , има Скайп , има и развлекателни форуми - като не ви се играе такава игра има места където да правите същото , което правите сега , но тук е извън правилата , а там не ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Казимото Кируши Пон Мар 01, 2010 9:24 am

Аз пък предлагам,да се направи следното:
Разчистете си кошчето xD
Хрис ако е нужно да даде малко повечко права на АйдоУуу,за да може да ни оправя профилите,защото иначе чакаме около месец,което не е много..нее никак даже xD
И трето последно..Предлагам да има ся няква развръзка,а не да се чака чуунински..Не ивент,ами ся да се направи раздел като при чуунинският изпит и да стане некфо лудо меле,там да сме разделени на по отборчета по 3-4 който нямат нищо общо помежду си и да се наложи да спасяваме село да кажем селото скрито под звездите и тн..И накрая да се покаже нек'во джинчурики и Хрис да направи нещо като контролен тест на РП-то ,като всеки се опитва понякакъв начин да спре т'ва демонче и който направи нещо съществено Хрис да напише,че припада и тн и ,че отива да кажем при Оручимару и той му дава Кърсед сийл.Причина да го получи:-Има бъдещи данни като на шиноби от звуковите отбори*те са над 2-3,като петорката и Хеби* и той го получава и почва се гърчи и тн,като пак има тест за РП-То..Също така ше има 3 изхода.1-Оручимару 2-Обучение при Джирая и обучение при някое издирвано шиноби*а-ка например аз печля "виза" за издирвано шиноби и казвам на Хрис,че искам обучение при Суйгетсу и така аз ставам него Чирак и така* Надявам се да ме разберете ако не,но сте заинтригувани пишете ми на ЛС,да ви го обясня по-добре..
Казимото Кируши
Казимото Кируши
Листен Шиноби
Листен Шиноби

Male Зодия : Телец
Брой мнения : 892
Точки от Коментари : 1814
Регнах се на : 14.11.2009
Възраст : 28
Град/Село : БурГаС

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue1/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Намара Конахи Пон Мар 01, 2010 5:14 pm

1.Кошчето всъщност преди беше "Новини" , така че се радвай ако в момента има друго XD
2.Крис също влиза доста в форума - ако го помолите по Скайп или ЛС да ви промени нещо , което аз или Габс неможем , предполагам , че ще го направи ...
3.Нали знаеш , че след тва ше е меле поради следните причини :
- Ще има оплаквания от типа - "Защо той ? Аз пиша по - хубаво от него ! Оффф , сички Модове и/или Админи сте големи загубеняци " и / или нещо от тоя род
- Ако се проведе , аз лично ще се погрижа да има хора с умрели герои , тъй като уж щеше да е супер трудно за героите ни по мисии и подобни , а винаги само ги "одраскват"
- Ако направя тва ( убиването на герои ) половината форум ше ме изпсуват и ше теглат чертата на форума ( то и аз ако бех на тяхно място щях да го направя ... )
- За определено село има определена опция , която ще го направи "неактивен" шиноби на селото т.е. няма да изпълнява мисии , но разбира се - аз примерно искам при Оро да тренвам и / или при Какаши , само че никой не е от селото ми , следователно ше стана издирвано шиноби , щото ше съм в друго село за голям период от време
Има още мнооого работи , които не позволяват това да стане , точно в този форум ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Хитачи Ямато Пон Мар 01, 2010 5:42 pm

възможни буустове:
- за медикъл нинджа (защото такава специализация никой почти не избира а е нужна)

- за добри
* някакъв итем от сложна мисия ... (предмет, или нещо яко)
* да "вградиш" в себе си дух с цел повече сила и тка ... но има и много лоши страни ... (духът не е силен като дори най-слабият опашат)
- за лоши
* някакъв итем от сложна мисия ... ( предмет или нещо яко)
* кърс сийл (като на Саске подобен) трябва да имаш Генкай
* кърс сийл (като на Мизуки) - трябва да следваш разни стъпки докато го отключиш ...
* операция (получаваш нещо специално от Орочимару ... ест трябва да си го заслужиш)

ТВА СА БУУСТОВЕТЕ ... има и от турнирчета ама те са съвсем леки ...

Нещо яко .. замислил съм, но идеята ми е да е след ЧИ ... още сте слабички :P ... ходете на мисии ... изпълнете 3 Д и 1 Ц ранк и изпросете на сенсей-а да ви запише ... Искам да стане един як чуунински с поне 16-20 човека минимум!
Хитачи Ямато
Хитачи Ямато
Администратор
Администратор

Male Зодия : Риби
Брой мнения : 2528
Точки от Коментари : 2802
Регнах се на : 09.11.2009
Възраст : 30
Град/Село : ГО

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by ???? Пон Мар 01, 2010 7:17 pm

Изчетох всички коментари. Имам едно предложение. Понеже зачетох как заради това, чe щe умират герои - те се правят екстремни евенти, то тогава нека направим система за задгробен живот - nirvana? Това значи, че ако героят ви умре - ще има шанс да се прероди, стига да покажете РП. Ако ли не - душата му се изгубва и умира. Какво ще кажете?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Нао Пон Мар 01, 2010 7:26 pm

Съгласен с Ягуро,да му се дадат обаче нали повечко часове за писане,все пак да се оформи голям и хубав пост,ако стане така - ТВЪРДО СЪГЛАСЕН !

Нао
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Овен
Брой мнения : 972
Точки от Коментари : 1565
Регнах се на : 13.12.2009
Възраст : 30
Град/Село : Ъъъ..Космоса !

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue1/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/10)
Възраст:
Фракция:

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Намара Конахи Пон Мар 01, 2010 7:39 pm

Аз лично съм съгласен ! Само че тва става мнооо ... ми как да го кажа ... то пак ти кажат ,че умираш , а опа пишеш един голям и хубав пост и се прераждаш ... предлагам това като стане да неможете да станете , да говорите и т.н. . Т.е. ще сте в кома за около седмица - всепак едва сте се спасили от смърта ...

Намара Конахи
Администратор
Администратор

Male Зодия : Везни
Брой мнения : 1760
Точки от Коментари : 3119
Регнах се на : 11.12.2009
Възраст : 28

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue0/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Хиро Пон Мар 01, 2010 8:07 pm

и аз съм съгласен, но ще стане малко по-сложно..

п.п. айм бак звъзди мои хД
Хиро
Хиро
Мъглив Шиноби
Мъглив Шиноби

Male Зодия : Близнаци
Брой мнения : 1220
Точки от Коментари : 2604
Регнах се на : 12.11.2009
Възраст : 26
Град/Село : ~Плевен~

Атрибути
Наказателни Точки:
Предлагам... - Page 7 Left_bar_bleue5/10Предлагам... - Page 7 Empty_bar_bleue  (5/10)

Върнете се в началото Go down

Предлагам... - Page 7 Empty Re: Предлагам...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите